Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 12:08:56

Підприємство з Бахмаччини звернулось за статусом спеціальної сировинної зони

29.04.2016   10:44

28 квітня в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань надання статусу спеціальної сировинної зони.

Цього разу розглядали заявку ТОВ «Агрофірма ім. Шевченка» з Бахмацького району. Члени комісії проаналізували надані підприємством документи на їх відповідність вимогам Порядку надання статусу спеціальної зони з виробництва сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування.

За підсумками розгляду комісія рекомендувала заявнику звернутися до однієї з науково-дослідних установ для отримання агроекологічного обґрунтування відповідності його сільськогосподарських угідь загальним вимогам до спеціальних сировинних зон.

Довідково:

Спеціальні сировинні зони — це регіони або окремі господарства, що відповідають умовам виробництва продукції рослинництва і тваринництва, придатної для виготовлення дитячого та дієтичного харчування. У спеціальній сировинній зоні забороняється будівництво промислових та хімічних об’єктів, а також будь-яка інша діяльність, яка за висновком державної екологічної експертизи може призвести до погіршення стану довкілля.

Порядок надання статусу спеціальної зони з виробництва сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 03.10.2007 №1195.

Агроекологічне обґрунтування — це документ установленого зразка, що видається науково-дослідною установою відповідно до визначених критеріїв та нормативних показників придатності угідь, які належать до земель сільськогосподарського призначення, і за своїм агроекологічним станом відповідають вимогам до спеціальних сировинних зон.

Останні новини Чернігівщини

21 травня: цей день в Україні і світі

21 травня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1548 Російська агресія - Day 1548 Russian aggression

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини