Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 03:07:08

ІМК побудує молочну ферму на 700 голів

22.04.2016   12:48

«Індустріальна молочна компанія» (ІМК) планує побудувати в Ріпкинському районі молочну ферму на 700 голів.

Будівництво буде завершено в 2018 році, а загальні інвестиції складуть близько 27 млн. ​​грн. Поголів'я завезуть з власного племінного господарства в Полтавській області: 300 голів у перший рік і 400 - у другій.

Крім того, планується модернізація молочно-товарної ферми в с. Тростянець.

«Ми проводимо реструктуризацію молочного бізнесу - скорочуємо поголів'я, але, в той же час, нарощуємо продуктивність ВРХ. Якщо на кінець 2015 року поголів'я ВРХ становило близько 5800 голів, то до кінця 2016 року близько 4600 ... При цьому надій на фуражну корову в минулому році був на рівні 5,5 т, а на 2016 рік очікується на рівні 5,6 т », - розповів генеральний директор ІМК Алекс Ліссітса, додавши, що в цілому на програму реструктуризації молочного бізнесу буде виділено 100 млн грн.


Для довідки: ІМК - інтегрована сільськогосподарська компанія, в обробці у якій знаходиться 136,6 тис. Га землі. Також агрохолдинг має власні потужності зі зберігання зернових на 554 тис. Т. У травні 2011 р відбулося розміщення акцій ІМК на Варшавській фондовій біржі.

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.