Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 16:31:05

Платники Чернігівщини у березні цього року сплатили до бюджетів на 102 мільйони гривень більше

07.04.2016   15:48Агенцiя

За березень до бюджетів усіх рівнів суб’єктами господарювання сплачено 422 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що контролюються Головним управлінням ДФС у Чернігівській області.

Це на 32 відсотки або на 102 млн. грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Переважна частина цих коштів сплачена платниками до бюджетів самостійно і лише 3 млн. грн. стягнуто фіскальними заходами та майже 6 млн. грн. – за рахунок погашення податкового боргу.

Державний бюджет поповнився на 200 млн грн. У порівнянні до надходжень березня 2015 року сплачено більше на 15 млн. грн, до лютого 2016 року – приріст майже на 14 млн. грн.

До місцевих бюджетів платники Чернігівщини сплатили 221 млн грн, що у півтора рази або на 74 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Зросли надходження податку на доходи фізичних осіб на 50 млн. грн, земельного податку – майже на 14 млн. грн., акцизного податку від реалізації підакцизних товарів – на 3,4 млн. грн, єдиного податку з підприємницької діяльності – на 2,6 млн. грн.

Бюджетні призначення, затверджені сесіями місцевих рад, за підсумками березня по платежах, що контролюються органами державної фіскальної служби, виконані на 151,8 відсотка – понад заплановану суму надійшло 75,8 млн. грн.

Крім того, забезпечено надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у сумі 177,6 млн. грн. Перевищений рівень лютого цього року на 12,5 млн. грн.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 лютого до 8:00 21 лютого 2020 року.

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії 09:27

20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, за круглим столом зібрались учасники чернігівського та київського євромайданів, громадські активісти, історики та представники органів влади.

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини 09:14

20 лютого під час робочої поїздки на Чернігівщину Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою облради Ігорем Вдовенко перевірили, як лісова промисловість на практиці застосовує електронний облік деревини.

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році.  ДОВІДКА

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році. ДОВІДКА 09:00

У 2019 р. підприємства Чернігівщини здійснювали зовнішню торгівлю послугами із партнерами із 79 країн світу.

У службі зайнятості найбільша база можливостей і одна з них - започаткування власної справи

У службі зайнятості найбільша база можливостей і одна з них - започаткування власної справи 08:46

Власна перукарня у Світлани Шамрило з Бахмаччини з’явилась завдяки службі зайнятості. Сьогодні вона - успішна підприємниця, а ще не так давно була безробітною.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини