На Чернігівщині підведено підсумки кампанії декларування податку на прибуток за 2015 рік
В управлінні податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Чернігівській області повідомили, що за результатами діяльності за 2015 рік з податку на прибуток прозвітували 4054 суб'єкти господарювання області.

Сума доходу по таким платникам склала 31,2 млрд. грн. Нарахована сума податку на прибуток за 2015 рік склала 109,2 млн.грн. В березні надходження податку на прибуток склали 64,0 млн.грн.
258 підприємств задекларували суму доходу більше 20 млн.грн. Для таких платників у 2016 році податковими періодами для податку на прибуток є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік.
Збиткову діяльність задекларували 745 суб'єктів господарювання, сума збитків по них склала 2,3 млрд. грн. Порівняно з показниками минулого року кількість збиткових підприємств зросла на 366 СГ, сума збитків - на 996,6 млн.грн.
Найбільша кількість збиткових підприємств здійснює діяльність в галузі торгівлі - 249 СГ, сума збитків склала 325,1 млн.грн.
Найбільша сума збитків задекларована підприємствами промисловості -770,1 млн.грн. по 158 СГ. В галузі сільського господарства збитково спрацювали 40 підприємств на суму збитків 72,2 млн.грн., в галузі будівництва - 62 СГ зі сумою збитків 121,3 млн.грн. Також 64 суб'єкти господарювання, які здійснювали операції з нерухомістю задекларували збитки в сумі 88,5 млн.грн.
Про відсутність проведення господарської діяльності прозвітували 982 суб'єкти господарювання області.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.