Область готується до посівної
Особливості виконання комплексу весняно-польових робіт поточного року обговорено вчора на нараді у Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації за участю директора Департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства України Миколи Кваші та першого заступника голови облдержадміністрації Леоніда Сахневича.

Минулий рік був тяжким для аграріїв, але і за цих умов вдалось отримати позитивні тенденції і результати – аграрний комплекс вкотре продемонстрував свій потенціал та забезпечив достойні темпи розвитку. У тому, що Чернігівщина посіла 11 сходинку у підсумковому рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів, велика заслуга сільськогосподарських підприємств області, — зазначив директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Хоботня.
Перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич подякував аграріям за їх попередню роботу та побажав плідної праці та не гірших врожаїв у майбутньому.
У ході наради за участю науковців, представників Мінагрополітики та агробізнесу було обговорено перспективи формування сортових ресурсів ярих зернових та інших культур на Чернігівщині, форвардні програми закупівлі зернових, та перспективи, що відкриваються для невеликих господарств, які зважаться на вирощування недорогих у виробництві, але прибуткових нішевих культур. Значну увагу було приділено також питанню безпеки праці під час проведення весняно-польових робіт.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.