Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 16:00:53

Про індекси споживчих цін на товари та послуги

12.03.2016   14:22Агенцiя

За розрахунками Держстату показник рівня інфляції в лютому 2016 р. в області становив 99,8%, в Україні – 99,6%; з початку року в області – 100,4%, в Україні – 100,5%.

На споживчому ринку області в лютому ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,8%. Найбільше (на 29,7%) подешевшали яйця.

На 0,2–5,3% знизилися в ціні макаронні вироби, цукор, рис, фрукти, м'ясо та м’ясопродукти, сало.

Водночас на 1,7–3,7% подорожчали продукти переробки зернових, риба та продукти з риби, сири, сметана, молоко. 
 
Тютюнові вироби стали дешевшими на 0,7%, проте алкогольні напої зросли в ціні на 1,6%.

Ціни (тарифи) на холодну воду підвищилися на 4,7%, на каналізацію – на 4,2%.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression