Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 вересня, 12:28:31

ДФС оперативно реагує на протиправні дії або бездіяльність працівників служби

11.03.2016   14:09Агенцiя

Про функціонування в ДФС України антикорупційного сервісу «Пульс» розповіла начальник відділу організації роботи Центру обслуговування платників та надання адміністративних послуг, організації розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Олена Нюнько.

Насамперед, цей сервіс розрахований на протидію корупції у відомстві, на ліквідацію перешкод, які заважають здійснювати підприємницьку діяльність та на усунення труднощів та непорозумінь у спілкуванні з посадовими особами.

На «гарячу» лінію «Пульс» можуть звертатися як представники суб’єктів господарювання, так і пересічні громадяни.

Сервіс працює за принципом call-back, тобто оператори не тільки приймуть звернення, але і повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Зателефонувавши за номером (044) 284-00-07 платнику необхідно назвати своє прізвище, ім’я, по батькові (або посаду, назву суб’єкта господарювання), місце проживання (адресу юридичної особи) та обов’язково зазначити назву органу ДФС, з яким пов’язана подія, прізвище, ім’я та по батькові працівника, в роботі якого помічені протиправні або корупційні дії, суть проблеми. Результати розгляду анонімної інформації не повідомляються, але перевіряється.

«За 2015 рік на сервіс «Пульс» до ДПІ у м. Чернігові надійшло 9 інформаційних запитів відносно таких питань, як реєстрація податкових накладних, подання податкової звітності та проведення перевірок. Кожен запитувач вчасно отримав зворотний дзвінок від податківців з інформацією про вжиті заходи. В поточному році звернень від платників міста не надходило», - поінформувала податківець.

Нагадуємо: номер цілодобової телефонної лінії сервісу "Пульс": (044) 284-00-07.
Додатково інформуємо, що повідомити про можливі зловживання працівників податкової та митної служби можна за телефоном «Довіри» - (0462) 668-522, який працює у відділі власної безпеки при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області, або звернутися за адресою: м. Чернігів, вул. Реміснича, 11, каб.208. За кожним фактом буде проведена службова перевірка і вжито відповідних заходів.

ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:47

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:29

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 вересня до 8:00 19 вересня 2019 року.

Роздрібна торгівля в Чернігівській області у І півріччі 2019 року. ДОВІДКА

Роздрібна торгівля в Чернігівській області у І півріччі 2019 року. ДОВІДКА 08:09

У І півріччі 2019 р. підприємства роздрібної торгівлі (юридичні особи) Чернігівщини реалізували населенню споживчих товарів на 6 млрд.грн, що на 4% більше порівняно з обсягами І півріччя 2018 р.

Чоловіка за вбивство на ґрунті ревнощів засуджено до 11 років позбавлення волі

Чоловіка за вбивство на ґрунті ревнощів засуджено до 11 років позбавлення волі 07:59

Вироком Чернігівського апеляційного суду від 16.09.2019 задоволено апеляційну скаргу першого заступника прокурора області Балєва Ю.О. на вирок Менського районного суду Чернігівської області у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Патрульні протягом ночі виявили двох чернігівців з імовірно забороненими речовинами

Патрульні протягом ночі виявили двох чернігівців з імовірно забороненими речовинами 07:47

Патрульні поліцейські щодоби попереджають, виявляють та припиняють правопорушення. Так, вночі, патрулюючи вулицями міста, інспектори виявили двох громадян із речовинами, схожими на наркотичні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини