Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 05:56:32

ДФС оперативно реагує на протиправні дії або бездіяльність працівників служби

11.03.2016   14:09Агенцiя

Про функціонування в ДФС України антикорупційного сервісу «Пульс» розповіла начальник відділу організації роботи Центру обслуговування платників та надання адміністративних послуг, організації розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Олена Нюнько.

Насамперед, цей сервіс розрахований на протидію корупції у відомстві, на ліквідацію перешкод, які заважають здійснювати підприємницьку діяльність та на усунення труднощів та непорозумінь у спілкуванні з посадовими особами.

На «гарячу» лінію «Пульс» можуть звертатися як представники суб’єктів господарювання, так і пересічні громадяни.

Сервіс працює за принципом call-back, тобто оператори не тільки приймуть звернення, але і повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Зателефонувавши за номером (044) 284-00-07 платнику необхідно назвати своє прізвище, ім’я, по батькові (або посаду, назву суб’єкта господарювання), місце проживання (адресу юридичної особи) та обов’язково зазначити назву органу ДФС, з яким пов’язана подія, прізвище, ім’я та по батькові працівника, в роботі якого помічені протиправні або корупційні дії, суть проблеми. Результати розгляду анонімної інформації не повідомляються, але перевіряється.

«За 2015 рік на сервіс «Пульс» до ДПІ у м. Чернігові надійшло 9 інформаційних запитів відносно таких питань, як реєстрація податкових накладних, подання податкової звітності та проведення перевірок. Кожен запитувач вчасно отримав зворотний дзвінок від податківців з інформацією про вжиті заходи. В поточному році звернень від платників міста не надходило», - поінформувала податківець.

Нагадуємо: номер цілодобової телефонної лінії сервісу "Пульс": (044) 284-00-07.
Додатково інформуємо, що повідомити про можливі зловживання працівників податкової та митної служби можна за телефоном «Довіри» - (0462) 668-522, який працює у відділі власної безпеки при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області, або звернутися за адресою: м. Чернігів, вул. Реміснича, 11, каб.208. За кожним фактом буде проведена службова перевірка і вжито відповідних заходів.

ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.