Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 23:17:24

Проблеми місцевого бюджету Прилуки

22.10.2011   12:40Агенцiя

В обласній державній адміністрації відбулася нарада по підсумках виконання бюджету 2011 року та його формування на 2012 рік.

Зокрема, ішла мова й про ситуацію з фінансуванням по захищених статтях, яка на сьогодні є надзвичайно проблемною і для Прилук, адже при формуванні міського бюджету на 2011 рік катастрофічно не вистачало бюджетних призначень по захищених статтях. У зв’язку з цим було взято позичок на виплату заробітної плати в сумі 24 мільйони гривень, з яких майже 9 мільйонів залишаються на сьогодні непогашеними. З 12 жовтня всі доходи міста Державне казначейство вилучає на погашення позичок.

Незважаючи на те, що відповідні листи постійно направлялися голові обласної державної адміністрації, Адміністрації Президента, Міністерству фінансів України, на сьогодні питання виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери міста, забезпечення харчуванням дітей та хворих медикаментами залишається, на жаль, не вирішеним.

20 жовтня міський голова Юрій Беркут зустрічався із першим заступником Міністра фінансів України, до відома якого довів цифри щодо дефіциту бюджетних призначень, зокрема на виплату заробітної плати – це 17,1 млн. грн. До речі, Міністерство фінансів України погодило всі надані Прилуками розрахунки і готове допомогти виділенням додаткової дотації, але на сьогодні єдина проблема – це віднайдення джерела дофінансування. Отже, будемо сподіватися, що Міністерство фінансів України знайде необхідні кошти, які спрямує місцевому бюджету як дотацію на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери міста.

Невтішні прогнози як для обласного, так і для міського бюджетів і на 2012 рік. За попередніми розрахунками в обласному бюджеті не вистачатиме трьохсот шістдесяти п’яти мільйонів гривень.

Міністерство фінансів України збільшило на 2012 рік доходи міського бюджету на 23 мільйони гривень, а видатки, навпаки, занизило. На жаль, вплинути на державну політику щодо методів формування місцевих бюджетів ми не можемо. І допоки місцеві бюджети формуватимуться за принципом “зверху – донизу”, доти вони потерпатимуть від недофінансування.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.