Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 21:03:53

Про інноваційну діяльність промислових підприємств у 2011 р. ДОВІДКА

02.04.2012   07:27Агенцiя

У 2011 р. інноваціями в промисловості займалося 42 підприємства, або 17,8% загальної кількості обстежених.

Найбільш інноваційно активними були підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, легкої  промисловості та машинобудування. Основними напрямами їх діяльності було впровадження нових технологічних процесів та інноваційних видів продукції.
Технологічне оновлення виробництва здійснювали 11 підприємств.

Ними було впроваджено 19 нових технологічних процесів, з яких 5 спрямовані на економне використання матеріальних та енергетичних ресурсів. Найактивніше нові технологічні процеси впроваджували підприємства машинобудування, а також із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.
 
Іншим напрямом інноваційної діяльності було оновлення продукції. Упродовж року освоєно виробництво 42 інноваційних види продукції, з яких 25 - нові види техніки. Із загальної кількості освоєних інноваційних видів продукції більше половини (57,1%) становила продукція машинобудування, 23,8% - з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, 9,5% - легкої промисловості.
 
У результаті впровадження інновацій 9,3% від загальної кількості промислових підприємств області поставляло на ринок інноваційну продукцію. Обсяг реалізації інноваційної продукції склав 221,3 млн.грн., або 1,7% усієї реалізованої промислової продукції області. Більше третини інноваційної продукції  експортовано в країни СНД.

Останні новини Чернігівщини

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками  служб у справах дітей Чернігівської області

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками служб у справах дітей Чернігівської області 17:53

З 19 по 25 травня тривало навчання за програмою «Основні напрями діяльності органів місцевої влади щодо захисту прав та законних інтересів дітей».