Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 лютого, 13:44:54

Про роботу промисловості м.Чернігова у 2015 році. ДОВІДКА

02.02.2016   13:03

У 2015 р. підприємства обласного центру реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 8021 млн.грн., що складає 39% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 29% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 9% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 5% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, 4% – виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила більше 44%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 27170 грн. (по області – 19487 грн.).

За межі України реалізовано продукції на 957 млн.грн. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (33%), виробництва харчових продуктів та напоїв (29%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (23%).

Порівняно з 2014 р. підприємства м.Чернігова збільшили виробництво ящикових піддонів, невогнетривкої керамічної будівельної цегли, ручних інструментів, світлофорів, фільтрувальних або очищувальних машин і апаратів для рідин, автобусів, окремих видів меблів;   зменшили – вовняних тканин, постільної білизни, взуття, окремих видів швейних виробів, паперу та картону, вогнегасників.

Серед харчових продуктів більше, ніж у минулому році, вироблено замороженого м’яса свиней та великої рогатої худоби, ковбасних виробів, круп, шоколаду та продуктів, що містять какао; менше – свіжого чи охолодженого м'яса великої рогатої худоби, рідкого обробленого молока, кисломолочних продуктів, борошна, хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання, пряників та виробів аналогічних, макаронних виробів, мінеральних газованих вод, безалкогольних напоїв.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини