Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 06:02:24

На Чернігівщині найвідчутніше наповнюють бюджети підприємства промисловості

26.01.2016   08:10Агенцiя

Як зазначила в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернігівській області Ніна Соловей, за минулий рік найбільший внесок у наповнення бюджетів усіх рівнів забезпечили підприємства промисловості – 34,9 відсотка від загальної суми податків та зборів.

Вони перерахували до державної скарбниці 1 млрд. 460,9 млн. грн.
 
Добувна і обробна промисловості, як і в попередні роки, залишаються лідерами у формуванні доходів зведеного бюджету. Їх внесок становить відповідно 17,4 відсотка (731,1 млн.грн) та 11,1 відсотка (463,4 млн.грн). 

Підприємства, які займаються виробництвом та розподіленням газу, води та електроенергії, до зведеного бюджету забезпечили 266,5 млн.грн (їх  частка становить 6,4 відсотка). Сфера торгівлі та громадського харчування сплатила 438 млн.грн податків (10,4 відсотка).

Сільське господарство забезпечило 13 відсотків загальнообласної суми, перерахувавши до бюджетів 542,6 млн.грн. Варто зазначили, що аграрники користувалися пільгами - законодавство передбачило для них спецрежим в оподаткуванні (за 9 місяців минулого року сума пільг становила більше 420 млн.грн).

Сфера державного управління, освіта та охорона здоров’я сплатили 724,3 млн.грн (17,3 відсотка).

Внесок інших галузей у наповнення бюджетів менш вагомий:  лісове господарство – 4,8 відсотка (199,6 млн.грн), транспорт та зв'язок – 3 відсотки (124,8 млн.грн), будівельники – 2,1 відсотка (87,9 млн.грн).

Всі галузі, крім добувної промисловості, минулого року перерахували до бюджетів відчутно більші суми, ніж у 2014 році.

Останні новини Чернігівщини

Медичні заклади області у трійці лідерів за рівнем готовності до другого етапу медичної реформи

Медичні заклади області у трійці лідерів за рівнем готовності до другого етапу медичної реформи 14:09

Медичні заклади Чернігівської області вже на 95,43% готові до старту другого етапу медичної реформи з 1 квітня цього року. Це стосується закладів, що надають вторинну та третинну медичну допомогу.

Патрульні розшукали особу, ймовірно причетну до пошкодження рекламної конструкції в підземному переході

Патрульні розшукали особу, ймовірно причетну до пошкодження рекламної конструкції в підземному переході 13:51

Близько п’ятої ранку на лінію "102" надійшло повідомлення, що в підземному переході на розі проспектів Миру та Перемоги невідомий пошкодив рекламну конструкцію. На місце одразу виїхав екіпаж патрульної поліції.

З 25 лютого в оборот введена нова 200-гривнева купюра 13:44

Сьогодні в Україні Нацбанком в обіг вводяться нові купюри 200 гривень. Про це повідомляється на офіційному сайті регулятора.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:41

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір. Захворювання реєструвалися в 17 районах та 3 містах.

Упродовж минулої доби рятувальники вивільнили зі складних ділянок доріг 4 одиниці транспортних засобів

Упродовж минулої доби рятувальники вивільнили зі складних ділянок доріг 4 одиниці транспортних засобів 13:14

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини 4 рази залучалися до надання допомоги з вивільнення транспортних засобів, що потрапили на складні ділянки доріг у Бахмацькому, Городнянському, Ріпкинському і Талалаївському районах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини