Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 09:44:06

КП "Чернігівводоканал" повідомляє про встановлення нових тарифів

22.01.2016   08:13Агенцiя

КП «Чернігівводоканал» міської ради повідомляє, що в листопаді минулого року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийняла постанову № 2868 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) суб’єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг».

Відповідно до цієї постанови з 1 лютого 2016 рокукомунальному підприємству «Чернігівводоканал» міськради встановлені наступні тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):

- тариф на послугу з централізованого постачання холодної води – 6,14 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість);

- тариф на послугу з централізованого водовідведення – 5,25 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість).

З моменту введення в дію вищезазначених тарифів споживачі послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)матимуть змогу безкоштовно здійснювати періодичну повірку квартирних приладів обліку холодної води за рахунок включення цих витрат до тарифів.

Для споживачів, яким не надаються послуги зцентралізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення залишаться без змін:

- тариф на централізоване водопостачання – 5,796 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість);

- тариф на централізоване водовідведення – 4,956 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість).

Останні новини Чернігівщини

Професіографічна екскурсія у музеї. Цього разу – про гончарство

Професіографічна екскурсія у музеї. Цього разу – про гончарство 09:43

Днями професіографічну екскурсію в історичному музеї ім. В.В.Тарновського провели для учнів з вадами слуху навчально-реабілітаційного центру №1 фахівці Чернігівського обласного центру зайнятості.

Владислав Атрошенко: від справедливого розподілу коштів держбюджету-2020 залежить розвиток Чернігова

Владислав Атрошенко: від справедливого розподілу коштів держбюджету-2020 залежить розвиток Чернігова 09:37

13 листопада Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко взяв участь у прес-брифінгу на тему: «Бюджет 2020 – це згортання децентралізації. Як вижити громадам?». Цей захід проводився Асоціацією міст України в Українському кризовому медіа-центрі.

Андрій Прокопенко зібрав голів об’єднаних територіальних громад

Андрій Прокопенко зібрав голів об’єднаних територіальних громад 09:04

Очільник Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко провів робочу зустріч з головами об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 листопада до 8:00 14 листопада 2019 року.

Чернігівські військові випробовували зенітні керовані ракети

Чернігівські військові випробовували зенітні керовані ракети 08:34

Чернігівські фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки на Державному випробувальному полігоні “Ягорлик”, що на Херсонщині, провели випробування зенітних керованих ракет 9М83 та 9В55К(Р), що використовуються в зенітних ракетних комплексах С-300-В1 та С-300 ПС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини