Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 21:47:14

КП "Чернігівводоканал" повідомляє про встановлення нових тарифів

22.01.2016   08:13Агенцiя

КП «Чернігівводоканал» міської ради повідомляє, що в листопаді минулого року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийняла постанову № 2868 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) суб’єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг».

Відповідно до цієї постанови з 1 лютого 2016 рокукомунальному підприємству «Чернігівводоканал» міськради встановлені наступні тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):

- тариф на послугу з централізованого постачання холодної води – 6,14 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість);

- тариф на послугу з централізованого водовідведення – 5,25 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість).

З моменту введення в дію вищезазначених тарифів споживачі послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)матимуть змогу безкоштовно здійснювати періодичну повірку квартирних приладів обліку холодної води за рахунок включення цих витрат до тарифів.

Для споживачів, яким не надаються послуги зцентралізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення залишаться без змін:

- тариф на централізоване водопостачання – 5,796 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість);

- тариф на централізоване водовідведення – 4,956 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість).

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги 18:29

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася постійна доброчинна акція "Подаруй бібліотеці книгу!", присвячена Міжнародному дню дарування книг, який відзначають 14 лютого.

Музей бойової слави військових частин ОК

Музей бойової слави військових частин ОК "Північ" та серію інформаційних стендів відкрито до огляду 16:04

До 5 річниці оперативного командування офіцери управління морально-психологічного забезпечення за ініціативою командувача ОК "Північ" розробили серію інформаційних стендів, на яких висвітлені дані про управління, військові частини і установи оперативного командування.

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини