На допомогу армії платники Чернігівщини перерахували майже 163 мільйони гривень
На підтримку української армії протягом минулого року платниками Чернігівщини сплачено до бюджету 162,8 млн.грн. військового збору.
Для порівняння зазначимо, що за 2014 рік надійшло 43,2 млн.грн. Про це повідомила заступник начальника управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області Наталя Кузнецова.
Зокрема, надходження збору за грудень 2015 року склали 21,5 млн.грн., що на 5,7 млн. грн. більше, ніж за листопад та на 9,8 млн.грн. більше, ніж за грудень 2014 року.
Кількість суб’єктів господарювання - податкових агентів, які перераховують військовий збір, впродовж минулого року збільшилася з 13,1 тис. до 15,4 тис.
Найбільшу питому вагу надходжень збору забезпечують податкові агенти, які перебувають на обліку в ДПІ у м. Чернігові, Прилуцькій, Ніжинській, Козелецькій, Чернігівській, Бахмацькій та Варвинській ОДПІ.
Нагадуємо, що військовий збір запроваджено з 3 серпня 2014 року. Його ставка складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Платниками збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.