Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 жовтня, 12:03:04

До місцевих бюджетів Чернігівщини за 2015 рік сплачено майже 139 мільйонів гривень єдиного податку з фізичних осіб

21.01.2016   09:25Агенцiя

На обліку в податкових інспекціях області на початок року перебуває 22741 фізична особа-підприємець, що обрали спрощену систему оподаткування. Це становить 61,7 відсотка від загальної кількості фізосіб-підприємців.

Серед них на І групі перебуває 5071 особа, на ІІ – 11808 осіб, на ІІІ – 5862 особи.

У трудових відносинах з платниками єдиного податку перебувають 9527 найманих працівників.
       
Як повідомила заступник начальника управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області Наталя Кузнецова, за 2015 рік до місцевих бюджетів надійшло близько 139 млн. грн єдиного податку з фізичних осіб. Це на 23,1 млн. грн  більше, ніж за  2014 рік (темп росту становить 120 відсотків).

Останні новини Чернігівщини

“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35

День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини