Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 16:19:57

Податкові міліціонери Чернігівщини знайшли у гаражі 2 тонни небезпечного спирту

27.03.2012   13:42Агенцiя

Податкова міліція вивела на “чисту воду” чернігівця, який виготовляв та продавав алкогольний сурогат. Навіть жахливо уявити скільки було б реалізовано оковитої, адже у його гаражі податкові міліціонери знайшли 2 тонни небезпечного спирту.

За матеріалами, зібраними співробітниками податкової міліції ДПС у Чернігівській області, порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 204 Кримінального кодексу України відносно мешканця Чернігова.

Протягом січня та лютого він за місцем проживання виготовляв, зберігав та реалізовував фальсифіковані алкогольні напої. Судова експертиза, дослідивши придбаний та вилучений алкогольний сурогат, надала висновки, що він є водним розчином етилового спирту непромислового виробництва. І крім того, що не відповідає вимогам встановлених стандартів, при вживанні становить загрозу для життя та здоров’я людей.

В ході супроводження цієї кримінальної справи співробітники податкової міліції виявили гараж, в якому зберігався спирт для виготовлення фальсифікату. При огляді приміщення знайдено 9 пластикових бочок об’ємом 225 л кожна. Вони були заповнені рідиною з характерним запахом спирту.

На даний час проводяться заходи щодо встановлення каналів постачання спирту та причетних осіб.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48

Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

26 січня: цей день в Україні і світі

26 січня: цей день в Україні і світі 08:43

День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини