Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 13:36:35

Промисловий комплекс Чернігівщини кількома цифрами

22.12.2015   12:39Агенцiя

У листопаді поточного року індекс промислового виробництва порівняно з попереднім місяцем становив 106,6%, а за підсумками січня-листопада зріс на відсотковий пункт. Разом з тим, майже досягнуто обсягів виробництва листопада минулого року.

До кінця року очікується, що індекс промислового виробництва становитиме 90,8%.

Значний вплив на загальний результат мала добувна промисловість, де через зменшення видобутку вуглеводнів обсяги виробництва скоротились на 17,9%.

У переробній промисловості при загальному зниженні індексу на 7,2%, значний приріст спостерігався у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції.

У виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічної діяльності відбувся спад через зменшення випуску шпалер у зв’язку з обмеженістю експорту до Російської Федерації.

Втім, у порівнянні з початком року відбулося пожвавлення в машинобудуванні. Порівняно з жовтнем 2015 року обсяги зросли на 71,2%, а порівняно з листопадом минулого року – на 61,8%.

Загалом індекс промислової продукції в машинобудуванні зріс за останні вісім місяців майже на 30%. Відбулось нарощування обсягів на підприємствах з виробництва електричного устаткування (+4,8%), автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів (+32,4%), машин і устаткування (+7,2%).

Перевищені минулорічні обсяги на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (+1,4%). Цьому сприяло збільшення обсягів на підприємствах з виробництва олії та тваринних жирів, продуктів борошномельно-круп’яної та крохмальної промисловості, перероблення та консервування фруктів та овочів, молочних продуктів, м’яса та м’ясних продуктів, тютюнових виробів.

Останні новини Чернігівщини

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду 12:40

З метою запобігання виникненню нещасних випадків на льоду водойм, 24 січня фахівці КорюківськоготаНіжинського районних підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактично-роз'яснювальні бесіди з любителями зимової риболовлі на річці Бреч у м. Корюківка та на ставку біля Бахмацького міського парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини