Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 18:48:24

Завдяки легалізації найманих працівників до бюджету спрямовано більше 2 мільйонів гривень податків

21.12.2015   13:26Агенцiя

Працівники фіскальної служби проводять заходи, спрямовані на виявлення та профілактику використання роботодавцями неоформленої найманої праці.

Під час семінарів, надання консультацій та інших заходів роботодавцям роз’яснюється податкове законодавство, що регулює відносини на ринку праці.

Також при плануванні контрольно-перевірочних заходів особлива увага приділяється суб’єктам господарювання, які мають ризики використання неоформленої найманої праці. Приміром, аналізуються надані звіти, щоб з’ясувати чи відповідають обсяги робіт чисельності найнятих працівників, чи, можливо, бізнес потребує значно більше трудових ресурсів.

Як повідомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернігівській області Андрій Шалигін, завдяки таким заходам протягом січня-листопада офіційно оформлені трудові відносини з 3364 найманими працівниками.

До державної реєстрації залучені 1022 особи. З початку року до бюджету додатково  спрямовано  більше 2 мільйонів гривень податків.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:54

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини