Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 08:36:22

Обговорено виконання обласної програми шляхового будівництва у 2011 році та перспективи розвитку на 2012 рік

21.10.2011   14:36

Виконання обласної програми шляхового будівництва у 2011 році та перспективи розвитку на 2012 рік розглянули на нараді 20 жовтня, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко.

Відкриваючи нараду, він відмітив, що Чернігівщина є однією з найбільших за територією областей України, через яку проходить 7,7 тис. км доріг загального користування, у тому числі 10 доріг державного значення. У зв’язку із значним підвищенням рівня навантаження та збільшенням інтенсивності руху, прискореними темпами відбувається руйнування дорожнього покриття. Щорічно на мережі доріг Чернігівської області необхідно здійснювати їх ремонт протяжністю 2320 км, з обсягами фінансування у сумі 4,5 млрд гривень. Але на зазначені цілі Службі автомобільних доріг у Чернігівській області виділяється лише 150-200 млн гривень.

Як зазначалося на нараді, у поточному році проведено поточний ремонт дороги Чернігів–Пакуль–КПП “Славутич”–Чорнобиль, завершено капітальний ремонт мосту через р.Удай на автодорозі Прилуки–Варва-Срібне-Обухове, побудували нову дорогу місцевого значення Каціри-Осіч протяжністю 5,2 км. Проте, Службою автомобільних доріг у області на сьогодні ще не виконані зобов’язання перед жителями сіл Чернігівського району по відновленню доріг, якими в період ремонту дороги на Славутич рухався транзитний транспорт.

У цьому році збільшились обсяги фінансування будівництва, реконструкції та ремонту комунальної власності. З державного бюджету на ці цілі області виділено 33,7 млн грн, але освоєння коштів відбувається вкрай повільно. Актуальним є питання приведення до належного стану доріг до госпітальних округів та опорних шкіл, по яких щоденно рухається спеціальний транспорт.

Під час наради Станіслав Прокопенко звернув увагу керівників дорожніх організацій на те, щоб до проведення ремонтних робіт залучалися підрядні організації області. Він також наголосив на необхідності прискорення процесу освоєння коштів, розробки проектно-кошторисної документації, підготовки дорожнього комплексу до осінньо-зимового періоду.

Учасники наради обговорили перспективи розвитку шляхового будівництва на 2012 рік. Зокрема, відмічалося, що проектом Державного бюджету на 2012 рік передбачені обсяги субвенції місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності в обсязі 43,1 млн грн, в тому числі обласному бюджету – 13,6 млн грн, бюджетам нижчого рівня – 29,5 млн гривень.

За результатами наради готується відповідне доручення.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині дикі тварини отримали з повітря понад 680 тисяч доз вакцини проти сказу

На Чернігівщині дикі тварини отримали з повітря понад 680 тисяч доз вакцини проти сказу 08:26

В Чернігівській області завершилась кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин від сказу за допомогою авіатранспорту.

Шахрайське заволодіння коштами на об’єкті природно-заповідного фонду

Шахрайське заволодіння коштами на об’єкті природно-заповідного фонду 08:16

Ріпкинським відділом Чернігівської місцевої прокуратури, в ході здійснення представницької діяльності, було виявлено підроблення документів та заволодіння бюджетними коштами при проведенні робіт по облаштуванню одного з об’єктів природно-заповідного фонду Ріпкинського району.

Поліцейські затримали підозрюваного у скоєнні півтора десятків дачних крадіжок

Поліцейські затримали підозрюваного у скоєнні півтора десятків дачних крадіжок 08:07

Поліція помістила до ізолятора тимчасового тримання підозрюваного у серії крадіжок різноманітного майна з дачних кооперативів на околицях Чернігова.

29 вересня - Всесвітній день серця

29 вересня - Всесвітній день серця 07:55

Протягом життя (70-80 років) людське серце здатне заповнити близько 3500 стандартних залізничних цистерн. За 70 років життя серце людини скорочується більше 2 500 000 000 разів. З кожним скороченням серце виштовхує в артерії 70-80 мл крові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини