Фінансові результати великих та середніх підприємствЧернігівської області за січень–вересень 2015 року. ДОВІДКА
За даними фінансової звітності, великі та середні підприємства області (крім підприємств сільського господарства, банків та бюджетних установ) за січень–вересень 2015 р. отримали збитковий фінансовий результат (сальдо) до оподаткування в сумі 864 млн.грн. (за січень–вересень 2014 р. – 514 млн.грн. збитку).
Прибуток одержали 68% підприємств на суму 906 млн.грн., у порівнянні з відповідним періодом 2014 р. цей показник збільшився на 37%. Основна частина прибутку сформована підприємствами в промисловості (65%), оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів (22%).
Із загальної кількості нерентабельно працювали 32% підприємств, які допустили 1770 млн.грн. збитків, що в 1,5 раза більше, ніж за відповідний період 2014 р. Найбільші збитки допустили підприємства, які займаються виробництвом харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (55%).
Позитивний фінансовий результат отримали підприємства міст Ніжин, Новгород-Сіверський та 12 районів області, серед яких найбільші прибутки мали підприємства Корюківського та Ріпкинського районів.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.