ПриватБанк увійшов до рейтингу найкращих світових банків 2015 року
Американський Global Finance оприлюднив результати щорічного рейтингу найкращих світових банків і лідерів банківського ринку в регіонах світу та окремих країнах. В Україні найкращим банком визнано ПриватБанк.
«Найкращі банки – не обов'язково найбільші банки, це фінансові інститути, що мають якості, на які клієнтам слід звернути увагу під час вибору банку, – наголошується в статті журналу. – Ці банки пропонують найкращий сервіс, найкращі продукти та мають найбільш ефективні системи ризик-менеджменту. Вони постійно інвестують у найкращі в своєму класі рішення і персонал, щоб перевершити своїх колег».
Цього року найкращим корпоративним банком у світі визнано японський Mitsubishi UJF Financial, найкращим у світі роздрібним банком став BBVA. Лідером банківського рейтингу в Західній Європі визнано голландський ING, у Східній Європі лідирує австрійський Raiffeisen Bank International. В Україні, на думку аналітиків американського видання, найкращим банком є ПриватБанк, який входить до цього престижного рейтингу вже десятий рік поспіль.
Як повідомляє Global Finance, для традиційного рейтингу world's Best Banks 2015 найкращі банки в 143 країнах і восьми регіонах світу обирали провідні аналітики та керівники фінансових компаній. Переможці визначалися як за результатами своєї діяльності, так і за суб'єктивними критеріями, таким як репутація банку, якість його менеджменту.
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.