Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 09:46:21

Хід проведення осінньо-польових робіт

07.11.2015   09:02Агенцiя

Аграрії Чернігівщини продовжують збирання зернових культур, обмолочено 81% прогнозованих площ. Намолочено 2657,5 тис. т зерна, при середній врожайності – 48,5 ц/га.

Найбільший вал зерна зернових намолотили сільськогосподарські підприємства Бобровицького району – 350 тис. т, Прилуцького – 329 тис. т та Бахмацького – 233 тис. т.

Кращих показників урожайності досягнуто хліборобами в таких районах: Прилуцькому – 67,6 ц/га, Бобровицькому – 67,0 ц/га, Бахмацькому та Варвинському районах по 58,0 ц/га.)

Погодні негаразди зробили цьогорічну осінню посівну найскладнішою в історії області. Суха, спекотна погода серпня і вересня та незадовільна вологозабезпеченіть грунтів на полях, відведених під посів озимих, не сприяли проведенню підготовки ґрунту та самого їх посіву.

Але попри такі умови хліборобами області посіяно 98% прогнозованого обсягу, з них пшениці – 97% до прогнозу та жита – 100%. Більшість районів перевиконали прогнози посіву озимих колосових культур.

Агровиробники забезпечені засобами захисту рослин на 110%, мінеральними добривами на 100%, насінням озимих на 122%, яке є кондинційним.

Останні новини Чернігівщини

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень 09:33

Напередодні святкових вихідних фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області разом із представниками Нацполіції продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів насамперед на об'єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках та в закладах громадського харчування.

Фонд соціального страхування України в Чернігівській області: про підсумки роботи за 2020 рік

Фонд соціального страхування України в Чернігівській області: про підсумки роботи за 2020 рік 09:16

Про підсумки діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділень за 2020 рік йшла мова на селекторній нараді з начальниками відділень.

На Чернігівщині чарівна стать становить більше половини постійного населення

На Чернігівщині чарівна стать становить більше половини постійного населення 09:11

На Чернігівщині чарівна стать становить більше половини постійного населення – 54,5%, або 535,8 тис., майже дві третини з яких проживає в міській місцевості. Середній вік жительок області – 47 років.

Вирок винуватцю ДТП, що спричинила тяжкі наслідки, залишено без змін

Вирок винуватцю ДТП, що спричинила тяжкі наслідки, залишено без змін 08:56

Ухвалою Чернігівського апеляційного суду від 03.03.2021 залишено без змін вирок Ніжинського міськрайонного суду, яким 25-річного ніжинця засуджено за ч. 2 ст. 286 КК України до 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.