Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 травня, 07:03:13

Ринок праці Чернігівщини мовою цифр

13.10.2015   11:26Агенцiя

У січні-вересні 2015 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 38,4 тис. безробітних, що майже на 10% більше, ніж за аналогічний період 2014 року.

Зокрема з початку року надано статус безробітного 21,8 тис. громадянам, тобто на 5% більше минулорічного показника.

За звітний період у банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 20,5 тис. вакансій від 4,6 тис. роботодавців. За сприяння служби зайнятості укомплектовано 16,7 тис. (81,3% від загальної кількості вільних робочих місць). Станом на 1 жовтня 2015 року актуальними були 0,9 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 15 шукачів роботи.

За сприяння служби зайнятості у січні-вересні 2015 року роботу отримали 11 тис. безробітних, що на 8% більше, ніж за відповідний період минулого року. З них 357 осіб працевлаштовано в результаті надання роботодавцям компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 569 - шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

Професійне навчання та перенавчання безробітних організовується з урахуванням сучасних потреб ринку праці, вимог роботодавців до якості робочої сили та проведеної профорієнтаційної роботи. Так, протягом звітного періоду набували нових професій та підвищували кваліфікацію 4,5 тис. безробітних (майже на 6% більше, ніж за відповідний період минулого року). До участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 6,6 тис. безробітних, що на 6% більше минулорічного показника.

Станом на 1 жовтня 2015 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 14,3 тис. безробітних громадян, на 4 % більше, ніж на цю дату минулого року.

З початку дії постанови КМУ від 01.10.2014 року №509 в центрах зайнятості області послуги отримали 1258 переселенців, з них 796 – надано статус безробітного. Працевлаштовано 293 особи. 214 переселенців взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 36 – направлено на професійне навчання.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині через аномальне весняне водопілля досі місцями підтоплені дороги

На Чернігівщині через аномальне весняне водопілля досі місцями підтоплені дороги 22:58

Через підйом води у річках Дніпро та Десна спостерігається перевищення небезпечних відміток затоплення та порушення транспортного сполучення у низці населених пунктів Новгород-Сіверської, Коропської, Сосницької, Михайло-Коцюбинської, Менської та Ріпкинської територіальних громад.

Сесія Прилуцької міськради: змінили секретаря, призначили заступників, прийняли частину бюджету

Сесія Прилуцької міськради: змінили секретаря, призначили заступників, прийняли частину бюджету 22:39

20 травня у Прилуцькій міській раді відбулася 18 позачергова сесія 8 скликання. До неї долучилися 25 із 34 депутатів.

На Чернігівщині під час проведення польових робіт трактор наїхав на вибуховий пристрій, водій загинув

На Чернігівщині під час проведення польових робіт трактор наїхав на вибуховий пристрій, водій загинув 22:24

23 травня о 17:34 на лінію 101 надійшло повідомлення про вибух на полі біля с. Киїнка Чернігівського району. До місця виклику було направлено розрахунок групи піротехнічних робіт.

Знаєте місця у Чернігові, де попри заборону продають алкоголь? Повідомте правоохоронцям, телефонуйте на лінію “102”

Знаєте місця у Чернігові, де попри заборону продають алкоголь? Повідомте правоохоронцям, телефонуйте на лінію “102” 22:03

У зв'язку зі зверненням голови Чернігівської ОВА до Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з проханням надати адреси, де у Чернігові сьогодні незаконно продають алкоголь, звертаємось до містян, яким відомі місця такої торгівлі.

Штаб-сержант Костянтин присвятив армії 20 років життя

Штаб-сержант Костянтин присвятив армії 20 років життя 21:58

На цей час він проходить службу в лавах Національної гвардії України.