Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 07:29:32

За два місяці податківці Чернігівщини мобілізували до загального фонду держбюджету майже 900 млн. грн.

14.03.2012   18:07Агенцiя

Про це повідомив перший заступник голови Олександр Зінченко під час розширеної ради ДПС у Чернігівській області.

Він зазначив, що податковою службою області за січень-лютий поточного року податку на прибуток мобілізовано 72,9 млн. грн., що на 16,4 млн. грн. більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Податку на додану вартість - 170,1 млн. грн., обсяги збору якого проти січня-лютого 2011 р. зросли на 26,8 відс., або на 35,9 млн.грн.. Акцизного податку з вітчизняних товарів - 440,8 млн.грн., що на 30,6 млн.грн. більше минулорічного показника.

У порівнянні з минулим роком збільшили сплату податків до Державного бюджету 3,4 тис. платників, із них 1,5 тис. платників ПДВ майже на 60 млн.грн. та 1,9 тис. платників податку на прибуток на 42,6 млн.грн.

Лютневі надходження збору до загального фонду Держбюджету склали 428,5 млн. грн.., що становить 104,8 % до лютого минулого року.


Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськість ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».