Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 8 грудня, 10:27:48

Звернення Віктора Кияновського до керівників підприємств молочної галузі Чернігівщини

09.10.2015   13:47Агенцiя

ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ ПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ МОЛОЧНОЇ ГАЛУЗІ!

Я, Кияновський Віктор Павлович, звертаюся до Вас як  голова Чернігівської обласної партійної організації Аграрної партії України з пропозицією про збільшення для населення закупівельної ціни на молоко до  2.70 грн. з 16 жовтня 2015 року.

Розумію і гостро співпереживаю складне, на даний момент, становище молокопереробної галузі: це і висока собівартість виробленої продукції, і суттєве скорочення ринку збуту як зовнішнього, так і внутрішнього, а також відсутність будь-якої фінансової підтримки з боку держави та повна її бездіяльність щодо допомоги товаровиробникам  у збуті готової продукції.

В той же час,  і люди,  які займаються вирощуванням та утриманням в особистих підсобних  господарствах  великої  рогатої худоби,  знаходяться теж  у край  важкому становищі. І,  в більшості випадків,  отримані за здачу молока на молокопереробні підприємства кошти – є єдиним фінансовим доходом селянських родин.

Скотарство, молокопереробна промисловість – це традиційні для Чернігівщини галузі, які розвивались на наших теренах ще з діда-прадіда. Ми не повинні допустити їхнього знищення, бо саме вони є головним інвестором в економіку рідної Сіверщини.

В цей, надзвичайно драматичний, можна навіть сказати, критичний для країни час підвищення закупівельної ціни на молоко сприятиме, на мій погляд, збереженню і поступовому відродженню  села через подолання бідності серед селян, підвищення рівня їх життя, і,  як наслідок, – забезпеченню жителів міст  більш якіснішими продуктами харчування!

Сподіваюся, що моє звернення Вами,  шановні колеги, буде підтримане.

З повагою, Віктор Кияновський

PR

Останні новини Чернігівщини

8 грудня - День благодійності

8 грудня - День благодійності 10:02

Безкорислива практична допомога своєму ближньому або кому б то не було в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності в усьому світі. Благодійність є однією з форм цієї безкорисливої допомоги і часто стає тим «рятівним колом», яке дозволяє потрапившим у ту чи іншу біду людям, справлятися з непростою ситуацією, або хоча б не допускати розвитку ще більш згубних наслідків.

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив літургію у Катерининській церкві

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив літургію у Катерининській церкві 16:45

Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної церкви України Епіфаній перебував 7 грудня у Чернігові.

Урочисто відзначили кращих благодійників 2019 року

Урочисто відзначили кращих благодійників 2019 року 14:56

6 грудня в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулася святкова церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських.