Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 03:15:03

Звернення Віктора Кияновського до керівників підприємств молочної галузі Чернігівщини

09.10.2015   13:47Агенцiя

ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ ПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ МОЛОЧНОЇ ГАЛУЗІ!

Я, Кияновський Віктор Павлович, звертаюся до Вас як  голова Чернігівської обласної партійної організації Аграрної партії України з пропозицією про збільшення для населення закупівельної ціни на молоко до  2.70 грн. з 16 жовтня 2015 року.

Розумію і гостро співпереживаю складне, на даний момент, становище молокопереробної галузі: це і висока собівартість виробленої продукції, і суттєве скорочення ринку збуту як зовнішнього, так і внутрішнього, а також відсутність будь-якої фінансової підтримки з боку держави та повна її бездіяльність щодо допомоги товаровиробникам  у збуті готової продукції.

В той же час,  і люди,  які займаються вирощуванням та утриманням в особистих підсобних  господарствах  великої  рогатої худоби,  знаходяться теж  у край  важкому становищі. І,  в більшості випадків,  отримані за здачу молока на молокопереробні підприємства кошти – є єдиним фінансовим доходом селянських родин.

Скотарство, молокопереробна промисловість – це традиційні для Чернігівщини галузі, які розвивались на наших теренах ще з діда-прадіда. Ми не повинні допустити їхнього знищення, бо саме вони є головним інвестором в економіку рідної Сіверщини.

В цей, надзвичайно драматичний, можна навіть сказати, критичний для країни час підвищення закупівельної ціни на молоко сприятиме, на мій погляд, збереженню і поступовому відродженню  села через подолання бідності серед селян, підвищення рівня їх життя, і,  як наслідок, – забезпеченню жителів міст  більш якіснішими продуктами харчування!

Сподіваюся, що моє звернення Вами,  шановні колеги, буде підтримане.

З повагою, Віктор Кияновський

PR

Останні новини Чернігівщини

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині 17:28

Третій рік поспіль завдяки ініціативі Міністерства юстиції «Кохання поза часом» щасливі закохані можуть забарвити день 14 лютого справжніми емоціями і особливою пам’ятною подією, поєднавши долю зі своєю половинкою з ранку до опівночі.

"Сонце слова на двох" зійшло у бібліотеці ім. М. Коцюбинського 17:07

Вечір поезії від Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка пройшов у бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках реалізації проекту «Безкоштовні курси української мови».

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи 16:53

Що таке Антикорупційна програма та які переваги її прийняття – такі питання жваво обговорювались з представниками місцевої влади Менської ОТГ на інформаційній зустрічі, яка пройшла 17 лютого.

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів 16:42

В обласному центрі з 14 лютого до 16 лютого поліція провела перше в цьому році оперативно-профілактичне відпрацювання. Такі заходи відбуватимуться циклічно в різних мікрорайонах міста.

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції 16:32

Під час патрулювання на вулиці Савчука у дворі будинків інспектори помітили підозрілого чоловіка, який мав ознаки алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини