Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 15:26:12

Про стан ринку праці області та діяльність служби зайнятості у січні-лютому 2012 року. ДОВІДКА

14.03.2012   12:04Агенцiя

У січні-лютому 2012 року на обліку у центрах зайнятості області перебувало 22,3 тис. незайнятих трудовою діяльністю громадян, що на 13,7% менше, ніж за цей період минулого року.

У банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 4,2 тис. вакансій від 1,7 тис. роботодавців. За направленням служби зайнятості укомплектовано 1,7 тис. вакансій (41,1% від загальної кількості). На початок березня 2012 року актуальними були 1,4 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 13 незайнятих осіб (на 1.03.2011 р. - 18 осіб).

За сприяння служби зайнятості у січні-лютому роботу отримали 2,1 тис. незайнятих громадян, з них 240 осіб працевлаштовані на дотаційні робочі місця, 167 осіб - шляхом одноразової виплати допомоги п

Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості проходили 1 тис. громадян за такими професіями як лицювальник-плиточник, штукатур, газорізальник, кухар, перукар, продавець продовольчих та непродовольчих товарів тощо. Безробітні здобувають конкурентоспроможну професію не лише в навчальних закладах та на підприємствах області, а й за її межами, зокрема в центрах профтехосвіти державної служби зайнятості.

Участь в оплачуваних громадських роботах брали 800 осіб. Безробітні займались благоустроєм населених пунктів, надавали допомогу особам похилого віку, ветеранам війни та праці.

Загалом до активних форм сприяння зайнятості було залучено 3,9 тис. незайнятих громадян.

Станом на 1 березня 2012 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 17,7 тис. безробітних громадян, що на 15% менше, ніж на цю дату у минулому році.

Чернігівський обласний центр зайнятості

 

Останні новини Чернігівщини

Чоловік відповідатиме перед судом за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян

Чоловік відповідатиме перед судом за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян 13:43

Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян (ч. 1 ст. 259 КК України).

Упродовж доби вогнеборці ліквідували 9 пожеж у природних екосистемах

Упродовж доби вогнеборці ліквідували 9 пожеж у природних екосистемах 13:28

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 9 пожеж, що виникли у природних екологічних системах на території Бахмацького, Бобровицького, Варвинського, Ічнянського, Прилуцького та Чернігівського районів.

Відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка

Відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка "З посмішкою про світ автомобілів" 13:05

17 жовтня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка «З посмішкою про світ автомобілів», присвяченої Дню автомобіліста.

British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі

British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі "В.А.Т.-Прилуки" 12:57

Компанія звернулася за допомогою до місцевої влади. Генеральний директор "В.А.Т.-Прилуки" Артем Скрипка заявив, що прийняті Верховною Радою поправки до законопроекту №1049 роблять виробництво сигарет нерентабельним.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:51

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.