Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 лютого, 20:37:14

Місцевий бюджет отримав 74,1 мільйонів гривень плати за землю

07.10.2015   13:29Агенцiя

За 9 місяців 2015 року до місцевого бюджету м.Чернігова надійшло 74,1 млн. гривень плати за землю.

Власники та орендарі земельних ділянок відрахували в бюджет майже на  15 млн. гривень   більше, ніж за аналогічний період минулого року.  Про це повідомила начальник відділу  місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів ДПІ у м. Чернігові Людмила Гординська.

Зокрема, платники земельного податку та орендної плати за землю - юридичні особи спрямували в місцевого бюджету 62,5 млн. гривень, а підприємці - фізичні особи та громадяни – 11,6 млн. гривень. Зростання надходжень по кожній з цих груп платників порівняно з минулорічними показниками становить 25,7 та 22,8 відсотків відповідно.

Нагадуємо, що плата за землю є обов’язковим платежом у складі податку на майно і включає в себе два види обов’язкових платежів – земельний податок та орендну плату. Перший повинні сплачувати власники земельних ділянок, земельних часток(паїв) та землекористувачі, другу – орендарі земельних ділянок, як фізичні так і юридичні особи.

Оскільки ці платежі є одними з бюджетоформуючих для місцевої громади, фахівці ДПІ у м. Чернігові  приділяють особливу увагу тому, щоб усі власники та орендарі земельних ділянок, які використовують їх для ведення бізнесу, сплачували плату за землю вчасно та в повному обсязі.

Сектор комунікацій
ДПІ у м.Чернігові

Останні новини Чернігівщини

5 способів миттєво стати більш впевненим

5 способів миттєво стати більш впевненим 13:30

Якщо ви перебуваєте під гнітом сумнівів і комплексів, навчитеся пишатися собою і відчувати себе на висоті.

Перед подачею на стіл...

Перед подачею на стіл... 13:21

Печенье или самодельное тесто, варёная сгущёнка или сметанно-шоколадный крем, мак или орешки в карамели — выбирайте то, что любите.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого 13:12

З 17 лютого до 10 березня Меркурій, планета мислення та комунікацій, знаходиться в ретроградному русіу знаку Риб, а це впливає на стосунки з навколишніми. Часто виникають непорозуміння, загострюється чутливість. Неконтрольовані емоції та панічні напади без особливих причин створюють хаос у звичномужитті. Можливі перешкоди в поїздках, складнощі з документами, конфлікти.

16 лютого – День військового журналіста України

16 лютого – День військового журналіста України 10:52

Цей день – особливий, адже саме 16 лютого 2015 року неподалік Дебальцевого, виконуючи бойове завдання, загинув редактор телерадіостудії “Бриз” Міністерства оборони України капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини