Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 17:12:51

Опалювальний сезон може розпочатися дочасно. ВІДЕО

07.10.2015   09:26Агенцiя

З середини тижня синоптики прогнозують різке похолодання. Про те, коли ж до осель чернігівців прийде тепло та чи встигли тепловики в повному обсязі підготуватися до осінньо-зимового періоду, дізнавались журналісти обласного телебачення.

Очільник найбільшого теплогенеруючого підприємства Чернігівщини «Облтеплокомуненерго» заявляє: «Опалювальний сезон 2015-2016» може розпочатися дочасно».
 
Цьогорічний міжопалювальний сезон був одним із найважчих за останні роки, каже голова правління «Облтеплокомуненерго» Віктор Геращенко. Причина — примусовий перерахунок майже 70% усіх зароблених коштів газопостачальнику — НАК «Нафтогаз України». І це за умови, що тариф на теплову енергію зовсім не покривав витрат на її виробництво. Хоч трохи вибратись із боргової ями підприємству допомогли споживачі, наголошує очільник тепломереж Віктор Геращенко. Якби не авансові платежі, які жителі області вносили протягом усього літа, говорити про зменшення газових боргів на дві третини не доводилося б. Але разом з тим, через примусове розщеплення коштів у підприємства з’явилися інші борги.
 
Та незважаючи на значні фінансові складності, тепловикам вдалося провести необхідні регламентні роботи на системах теплопостачання. Так, на Чернігівщині до зими підготовлено 99 котелень, 47 теплових пунктів, сім індивідуальних теплопунктів та 263 кілометри мереж.
 
Тож теплоенергетики запевняють, опалювальний сезон пройде безперебійно, але за умови стабільного постачання енергоносіїв — газу та електроенергії. Що ж стосується дати його початку, то, спираючись на прогнози синоптиків, тепловики припускають, що це може статися вже наприкінці цього тижня.
 
Тож вже із дня на день в «Облтеплокомуненерго» чекають на відповідні розпорядження органів місцевого самоврядування. Виконати їх обіцяють протягом двох-трьох днів.

Останні новини Чернігівщини

Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24

У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.

Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26

Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.

Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44

Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.

Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22

З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.

Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47

У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини