Кожен житель області витрачав щомісячно в середньому 1994 грн.
Витрати і ресурси домогосподарств Чернігівської області у 2014 року.
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати середньостатистичної сім’ї Чернігівщини у 2014р. становили 3848 грн. за місяць і в порівнянні з попереднім роком зросли на 2%.
Кожен житель області витрачав щомісячно в середньому 1994 грн., (в Україні – 1928 грн.).
Більше половини сукупних витрат (53%) родини направляли на харчування, включаючи харчування поза домом (в Україні – 54%). На купівлю непродовольчих товарів та послуг витрати становили 1221 грн., або 32%. Зокрема, на оплату житла, комунальних продуктів та послуг (з урахуванням суми пільг та субсидій) – 253 грн., на одяг і взуття – 205 грн., на охорону здоров’я – 179 грн., на транспорт – 124 грн., на зв’язок – 104 грн., на відпочинок і культуру – 73 грн., на освіту – 41 грн.
Середньомісячні сукупні ресурси (доходи) одного домогосподарства області становили в середньому за місяць 4177 грн. і в порівнянні з попереднім роком зросли на 5%. Грошові доходи складали 3632 грн. (87% сукупних ресурсів) і формувалися, в основному, з оплати праці членів домогосподарства – 1764 грн. (42% сукупних ресурсів) та пенсій – 1092 грн. (26%).
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.