Заробітна плата в Чернігівської області в січні–червні 2015 року. ДОВІДКА
На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівщини в I півріччі 2015 року було зайнято 194,7 тис. осіб. Номінальна заробітна плата штатних працівників у середньому становила 3040 грн. (в Україні – 3870 грн.), що на 16,7% більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Проте її реальний рівень (з урахуванням зростання споживчих цін та сплачених податків), навпаки, зменшився на чверть та становив 74,9%.

За рівнем оплати праці наша область випереджала Тернопільську (2735 грн.), Чернівецьку (2781 грн.), Херсонську (2816 грн.), Кіровоградську (2966 грн.), Житомирську (2985 грн.) та Волинську (2990 грн.).
Більш оплачуваними в економіці області були працівники добувної промисловості і розроблення кар'єрів (6003 грн.), виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення (5203 грн.), виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (4853 грн.), фінансової та страхової діяльності (4392 грн.), сфери інформації та телекомунікацій (4069 грн.), постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (3964 грн.).
Водночас значно нижчим від середньообласного показника був розмір середньої заробітної плати працівників, зайнятих на підприємствах із виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів, поштової та кур'єрської діяльності.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.