Обсяги реалізованої промислової продукції за січень 2012 року. ДОВІДКА
Підприємства Чернігівської області упродовж січня 2012р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 1,1 млрд.грн.

Частка підприємств добувної промисловості в обсязі реалізації становила 8,8%, переробної – 52,6%, зокрема з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 37,2%, целюлозно-паперового виробництва, видавничої діяльності – 5,2%, машинобудування – 2,4%, легкої промисловості –1,3%, хімічної – 0,9%.
Половину загального обсягу промислової продукції області реалізували підприємства обласного центру, 21,7% – м. Прилук.
У розрахунку на одну особу населення обсяг реалізації промислової продукції становив 993,1 грн. Більше, ніж у середньому по області, цей показник склав у містах Прилуки (4003,2 грн.) та Чернігів (1927,3 грн.), Корюківському (1863,2 грн.), Варвинському (1542,2 грн.) та Менському районах (1438,2 грн.).
В обсязі реалізації продукції добувної та переробної промисловості 58,6% становили товари широкого та тривалого використання, 38,8% – сировинна продукція, 2,6% – продукція інвестиційного призначення.
Промисловим підприємствам переробної промисловості (без урахування підприємств із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів) надійшло замовлень на виробництво продукції на суму 430,3 млн.грн., з них 38,1% від іноземного замовника.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.