Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 14:33:11

Питання забезпечення розрахунків за спожиті енергоносії обговорили на селекторній нараді

02.03.2012   18:54

2 березня перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко взяв участь у селекторній нараді, яку провів міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко.

До селекторної зали Укртелекому були запрошені заступники міських голів, керівники структурних підрозділів ОДА, керівники газо- теплопостачальних підприємств області.

На нараді розглянули ситуацію, що склалася в Україні з розрахунків за енергоносії.

Відкриваючи нараду, Юрій Бойко зазначив, що ситуація, яка склалася в 2012 році з розрахунків за енергоносії є критичною. За його словами, НАК «Нафтогаз» за два місяці поточного року відпустив газу на 13 млрд.грн., а отримав тільки 3 млрд.грн. Заборгованість за електричну енергію по всім категорія споживачів складає 1,5 млрд. грн. Середній рівень розрахунків про Україні становить 23%. Тому, НАК «Нафтогаз» не має можливості розрахуватися за російський газ та українське вугілля.

«Наше завдання сьогодні - розібратися в цій ситуації, що склалася та забезпечити повний розрахунок за енергоносії», - наголосив міністр енергетики та вугільної промисловості.

Під час селекторної наради було заслухано інформацію Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Одеської, Харківської, Луганської областей, АР Крим і міст Києва, Севастополя. Усі вони мають найнижчий рівень розрахунків і найбільшу заборгованість за теплову та електричну енергії.

По завершенню селекторної наради, Станіслав Прокопенко провів робочу нараду з керівниками газо- теплопостачальних підприємств області та керівниками структурних підрозділів ОДА, під час якої зазначив, що рівень розрахунків за спожиті енергоносії в регіоні складає 48%. За його словами, проблемні питання, які були з бюджетними організаціями та казначейством вже вирішені, тому, з березня розрахунки мають складати не менше 100%.

Останні новини Чернігівщини

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 11:13

6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.