Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 11:07:57

Питання забезпечення розрахунків за спожиті енергоносії обговорили на селекторній нараді

02.03.2012   18:54

2 березня перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко взяв участь у селекторній нараді, яку провів міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко.

До селекторної зали Укртелекому були запрошені заступники міських голів, керівники структурних підрозділів ОДА, керівники газо- теплопостачальних підприємств області.

На нараді розглянули ситуацію, що склалася в Україні з розрахунків за енергоносії.

Відкриваючи нараду, Юрій Бойко зазначив, що ситуація, яка склалася в 2012 році з розрахунків за енергоносії є критичною. За його словами, НАК «Нафтогаз» за два місяці поточного року відпустив газу на 13 млрд.грн., а отримав тільки 3 млрд.грн. Заборгованість за електричну енергію по всім категорія споживачів складає 1,5 млрд. грн. Середній рівень розрахунків про Україні становить 23%. Тому, НАК «Нафтогаз» не має можливості розрахуватися за російський газ та українське вугілля.

«Наше завдання сьогодні - розібратися в цій ситуації, що склалася та забезпечити повний розрахунок за енергоносії», - наголосив міністр енергетики та вугільної промисловості.

Під час селекторної наради було заслухано інформацію Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Одеської, Харківської, Луганської областей, АР Крим і міст Києва, Севастополя. Усі вони мають найнижчий рівень розрахунків і найбільшу заборгованість за теплову та електричну енергії.

По завершенню селекторної наради, Станіслав Прокопенко провів робочу нараду з керівниками газо- теплопостачальних підприємств області та керівниками структурних підрозділів ОДА, під час якої зазначив, що рівень розрахунків за спожиті енергоносії в регіоні складає 48%. За його словами, проблемні питання, які були з бюджетними організаціями та казначейством вже вирішені, тому, з березня розрахунки мають складати не менше 100%.

Останні новини Чернігівщини

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами 09:48

Результати діяльності робочої групи з ліквідації нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами в області за минулий рік, оновлення її складу та плани на поточний рік обговорили на робочій нараді 5 березня.

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень 09:33

Напередодні святкових вихідних фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області разом із представниками Нацполіції продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів насамперед на об'єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках та в закладах громадського харчування.