Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 09:21:05

У турка на кордон неприємності!

02.03.2012   12:03

28 лютого, о 4.30 ранку, на виїзд з України в міжнародний автомобільний пункт пропуску “Славутич” прибув легковий автомобіль “BMW”. Для перевірки водій пред’явив паспорт громадянина Туреччини.

При проведенні ідентифікації особи, шляхом окомірного визначення та встановлення відповідності по фотокартці, проведення первинної співбесіди, встановлено, що паспортний документи можливо не належить пред’явнику, з чим останній не погодився.

На підставі таких підозр документ підділи комісійному поглибленому вивченню. В результаті цього та подальшого опитування пред’явника, встановлено, що даний паспортний документ відповідає встановленому зразку, виданий правомочним на те органом та належним чином оформлений і не прострочений, але під час розкладання зорового портрету і послідовним порівнянням обличчя за окремими елементами та допомогою морфологічних, біохімічних, психофізичних властивостей, виявлення вікових змін зовнішності людини встановлено, що даний паспорт пред’явнику не належить.

Під час проведення подальшої співбесіди з громадянином Туреччини йому представлено незаперечні докази того, що даний паспорт належить не йому, а іншій особі, після чого іноземець нарешті зізнався і “знайшов” справжній паспорт.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України громадянина Туреччини притягнуто до адміністративної відповідальності згідно з частиною 1 статті 204 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 

Останні новини Чернігівщини

5 квітня - Міжнародний День супу

5 квітня - Міжнародний День супу 08:55

Міжнародне свято - День супу відзначають в першій декаді квітня. Святкова дата з’явилася кілька років тому. Заходи за традицією включають популяризацію супу, як смачної і корисної для здоров’я страви.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 14:07

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території Чернігівської області за період з 8:00 3 квітня до 8:00 4 квітня 2020 року.