Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 09:37:37

У турка на кордон неприємності!

02.03.2012   12:03

28 лютого, о 4.30 ранку, на виїзд з України в міжнародний автомобільний пункт пропуску “Славутич” прибув легковий автомобіль “BMW”. Для перевірки водій пред’явив паспорт громадянина Туреччини.

При проведенні ідентифікації особи, шляхом окомірного визначення та встановлення відповідності по фотокартці, проведення первинної співбесіди, встановлено, що паспортний документи можливо не належить пред’явнику, з чим останній не погодився.

На підставі таких підозр документ підділи комісійному поглибленому вивченню. В результаті цього та подальшого опитування пред’явника, встановлено, що даний паспортний документ відповідає встановленому зразку, виданий правомочним на те органом та належним чином оформлений і не прострочений, але під час розкладання зорового портрету і послідовним порівнянням обличчя за окремими елементами та допомогою морфологічних, біохімічних, психофізичних властивостей, виявлення вікових змін зовнішності людини встановлено, що даний паспорт пред’явнику не належить.

Під час проведення подальшої співбесіди з громадянином Туреччини йому представлено незаперечні докази того, що даний паспорт належить не йому, а іншій особі, після чого іноземець нарешті зізнався і “знайшов” справжній паспорт.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України громадянина Туреччини притягнуто до адміністративної відповідальності згідно з частиною 1 статті 204 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 

Останні новини Чернігівщини

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень

Держпродспоживслужба посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень 09:33

Напередодні святкових вихідних фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області разом із представниками Нацполіції продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів насамперед на об'єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках та в закладах громадського харчування.

Фонд соціального страхування України в Чернігівській області: про підсумки роботи за 2020 рік

Фонд соціального страхування України в Чернігівській області: про підсумки роботи за 2020 рік 09:16

Про підсумки діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділень за 2020 рік йшла мова на селекторній нараді з начальниками відділень.

На Чернігівщині чарівна стать становить більше половини постійного населення

На Чернігівщині чарівна стать становить більше половини постійного населення 09:11

На Чернігівщині чарівна стать становить більше половини постійного населення – 54,5%, або 535,8 тис., майже дві третини з яких проживає в міській місцевості. Середній вік жительок області – 47 років.

Вирок винуватцю ДТП, що спричинила тяжкі наслідки, залишено без змін

Вирок винуватцю ДТП, що спричинила тяжкі наслідки, залишено без змін 08:56

Ухвалою Чернігівського апеляційного суду від 03.03.2021 залишено без змін вирок Ніжинського міськрайонного суду, яким 25-річного ніжинця засуджено за ч. 2 ст. 286 КК України до 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.