Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 грудня, 11:59:24

Демографічна більшість

02.03.2012   08:13

Чернігівщина є лідером в Україні за розміром частки жінок у загальній чисельності населення.

У минулому році в області проживало 596,9 тис. жінок (у тому числі 369,2 тис. - у міських поселеннях, 227,7 тис. - у сільській місцевості). Це 54,8% всіх жителів (в Україні - 53,9%).

 У розрахунку на кожну тисячу жіночого населення в області припадає  826 чоловіків. У сільській місцевості статевий дисбаланс більший: тут на 1000 жінок припадає 803 чоловіки  (проти 839 - у міських поселеннях).

Традиційно народжується більше хлопчиків. У 2011 році в області на світ з'явилося 5164 хлопчики та 4970 дівчаток, тобто на кожних 100 народжених дівчаток припало 104 хлопчики. 

Тому для молодших вікових груп характерною є перевага чоловічої статі. Найбільша різниця відмічається у віковій групі 25-29 років, де на 1000 жінок припадає 1147 чоловіків. Стійке чисельне перевищення жіночої статі над чоловічою починається з 32 років і зростає зі збільшенням віку.  
 
Середній вік жінок області - 46 років (чоловіків  - 39 років). Сільські жінки (51 рік) старші за міських (43 роки).

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини