Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 вересня, 02:59:03

Мобілізація коштів до бюджетів

20.10.2011   08:38Агенцiя

Вирішення соціальних завдань, підтримка повноцінного функціонування економіки країни та її господарюючих суб’єктів залежить передусім від забезпечення своєчасних і у повному обсязі бюджетних надходжень.

І податківці, і всі громадяни не можуть стояти осторонь питань наповнення бюджетів. Цей аспект життя суспільства – бюджетна та податкова політика – стосується кожного з нас і має бути прозорим, а відповідна інформація доступною для пересічних громадян.

За підсумками 9 місяців 2011 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 694,4 млн.грн.
До Державного бюджету зібрано 358,1 млн.грн. або 106% доведеного завдання (+20,2 млн.грн.).

Загальний фонд Державного бюджету поповнився на 350,8 млн.грн., додатково надійшло 28,0 млн.грн.

Позитивні тенденції розвитку економіки держави знайшли адекватне відображення у розрахунках з бюджетом підприємств різних секторів економіки.
Визначальними платежами залишаються такі податки, як податок на додану вартість, питома вага якого у загальних обсягах становить 54,4%, та податок на прибуток 32,9%.
Досягнуто приросту збору у порівнянні із аналогічним періодом минулого року як по податку на прибуток – у 1,6 рази або 44,5 млн.грн. так і по податку на додану вартість – у 1,3 рази або 47,9 млн.грн.

Надходження місцевого бюджету склали 336,3 млн.грн., що на 14,8% або 43,4 млн.грн. більше минулорічних показників.

За вересень до Державного бюджету надійшло 31,9 млн.грн., загальний фонд поповнився на 30,9 млн.грн., до місцевого бюджету зібрано 37,8 млн.грн.

Податківці зацікавлені у створенні сприятливих умов ведення бізнесу для підприємців. Одне із завдань це застерегти суб’єктів господарювання від діяльності у неправовому полі, руйнування схем ухилення від сплати податків.

Головна ідея Податкового кодексу України – рівні умови для всіх платників. Таке розуміння веде до взаємної довіри, до конкретних прозорих відносин на основі справедливості і законності.

Тому рівень добровільної сплати податків Чернігівськими підприємствами до Державного бюджету становить 93,8%.


Людмила Ключник, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Прославляємо ніжинський огірок

Прославляємо ніжинський огірок 17:36

У Ніжині можна не лише дізнатись чимало цікавого з історії краю, але й відпочити на святкових заходах, які стали традиційними для нашого міста.

Дослідження пагорба біля Єлецького монастиря

Дослідження пагорба біля Єлецького монастиря 17:18

Минулого тижня, у рамках розробки проекту з укріплення схилу та пагорбу біля Єлецького монастиря здійснювалися роботи з дослідження ґрунтів на зазначеній ділянці.

У Чернігові відкрито унікальну виставку відомого фотохудожника Віктора Кошмала, присвячену Дню рятівника

У Чернігові відкрито унікальну виставку відомого фотохудожника Віктора Кошмала, присвячену Дню рятівника 17:09

16 вересня у Чернігівському "Міському Палаці культури імені В'ячеслава Радченка" відбулося урочисте відкриття унікальної виставки відомого фотохудожника Віктора Кошмала, присвяченої Дню рятівника.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання 13:04

Засідання Погоджувальної ради перед сорок п’ятою сесією Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося в Чернігівській міській раді 16 вересня.

Чергове навчання для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей

Чергове навчання для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей 12:17

Службою у справах дітей Чернігівської ОДА проведенно семінар-тренінг «Сучасні практики соціально-психологічної реабілітації дітей у закладах соціального захисту» для керівників, вихователів та психологів центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини