Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 23:14:08

Підтверджено обґрунтовану позицію прокуратури Чернігівської області в спорах щодо майна ЗАТ "Укрпрофоздоровниця"

01.03.2012   11:01

Вищим господарським судом України залишено в силі рішення судів попередніх інстанцій, якими задоволені позовні вимоги прокурора Чернігівської області про визнання недійсним рішення виконкому Сосницької селищної ради щодо визнання права приватної власності за ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" на майно дитячого санаторію ім.Щорса.

Суд касаційної інстанції підтвердив доводи прокурора про те, що спірне майно є державною власністю і було передано відповідачу протиправно.

Також залишено без змін і рішення суду в частині визнання права на майно за державою та витребування його з чужого незаконного володіння.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21

Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там

Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50

Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.

Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26

З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини