Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 10:55:24

Як покращити роботу міського пасажирського транспорту вивчали в Чернігові

29.02.2012   07:24Агенцiя

В експертному клубі "Чиста політика" відбувся круглий стіл з питань удосконалення роботи міського громадського транспорту.

У засіданні круглого столу взяли участь представники влади та громадськості. Присутні обговорили питання культури та якості обслуговування в громадському транспорті, технічного стану тролейбусів, автобусів і маршруток, а також схеми руху транспорту.

Голова Чернігівської обласної організації Демократичного Альянсу Андрійченко Ігор озвучив основні питання по круглому столу щодо:
- процедури входження громадських організацій до складу конкурсного комітету по визначенню перевізників;
- створення комісії по контролю за якістю і умовами перевезень та дотримання перевізниками умов договорів;
- зміни та доповнення в договори з перевізниками (конкретні умови розірвання договорів);
- розміщення інформації про закінчення і початок руху автобусів в розрізі кожної зупинки (на сайті міської ради, в автобусах та на зупинках);
- запуск тролейбусної лінії, що зв'язуватиме мікрорайон Рокосовського та Залізничний вокзал.

Начальник управління транспорту та зв'язку міської ради Володимир Воронін зазначив, що значною проблемою для міста залишається залучення інвесторів для придбання нового транспорту та відсутність бажаючих перевізників на обслуговування деяких маршрутів. Він також підкреслив необхідність посилення контролю за виконанням договорів між перевізниками та міським управлінням транспорту.

За словами начальника Чернігівського тролейбусного управління Олега Коржова, за минулий рік покращилась ситуація з фінансуванням підприємства, тож з'явилась перспектива на подальшу роботу електротранспорту в місті.

Кричущим випадком, що наочно підтверджує необхідність зміни підходів до організації роботи транспорту в Чернігові є випадок, що стався з жителькою Чернігова Антоніною Вікторівною. Яка в п’ятницю 24 лютого, в прямому сенсі слова провалилась через підлогу маршрутного таксі №11, таким чином, що її нога опинилась на асфальті, хоча сама жінка перебувала в маршрутці. Антоніні Вікторівні пощастило, що маршрутка в цей час не рухалась, а перебувала на зупинці, інакше людина залишилась би без ноги або її взагалі могло затягнути під авто.

Начальник Управління транспорту і зв’язку Воронін Володимир Васильович вибачився за даний інцидент і в цілому пообіцяв враховувати побажання громадськості при організації транспортної мережі Чернігова.

В цілому учасники круглого столу озвучили багато проблемних питань транспорту та наголосили на пріоритетності роботи тролейбусів Чернігова та перегляду загальної маршрутної системи Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів 10:45

Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО “Галицька громада” починає нову моніторингову кампанію щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині 10:35

Карантинні заходи, самоізоляція, обмеження пересування, епідемія, масковий режим та апарати ШВЛ стрімко увійшли до життя кожного з нас разом із таким поняттям як «коронавірус».

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині 10:16

Як діяти в умовах посилення карантинних заходів та убезпечити жителів області, де вже зафіксовано перший летальний випадок через COVID-19, від наслідків зростання рівня захворюваності в Україні говорили під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На Чернігівщині у березні зібрано понад 885 млн гривень податків і зборів

На Чернігівщині у березні зібрано понад 885 млн гривень податків і зборів 10:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомляють, що до бюджетів усіх рівнів у березні 2020 року платниками області сплачено 885,4 млн грн податків та зборів.

Українська православна церква передала області 2900 ПЛР-тестів

Українська православна церква передала області 2900 ПЛР-тестів 09:50

Днями до Чернігівського обласного лабораторного центру МОЗ України додатково доставлені ПЛР-системи для діагностики коронавірусу.