Як покращити роботу міського пасажирського транспорту вивчали в Чернігові
В експертному клубі "Чиста політика" відбувся круглий стіл з питань удосконалення роботи міського громадського транспорту.
У засіданні круглого столу взяли участь представники влади та громадськості. Присутні обговорили питання культури та якості обслуговування в громадському транспорті, технічного стану тролейбусів, автобусів і маршруток, а також схеми руху транспорту.
Голова Чернігівської обласної організації Демократичного Альянсу Андрійченко Ігор озвучив основні питання по круглому столу щодо:
- процедури входження громадських організацій до складу конкурсного комітету по визначенню перевізників;
- створення комісії по контролю за якістю і умовами перевезень та дотримання перевізниками умов договорів;
- зміни та доповнення в договори з перевізниками (конкретні умови розірвання договорів);
- розміщення інформації про закінчення і початок руху автобусів в розрізі кожної зупинки (на сайті міської ради, в автобусах та на зупинках);
- запуск тролейбусної лінії, що зв'язуватиме мікрорайон Рокосовського та Залізничний вокзал.
Начальник управління транспорту та зв'язку міської ради Володимир Воронін зазначив, що значною проблемою для міста залишається залучення інвесторів для придбання нового транспорту та відсутність бажаючих перевізників на обслуговування деяких маршрутів. Він також підкреслив необхідність посилення контролю за виконанням договорів між перевізниками та міським управлінням транспорту.
За словами начальника Чернігівського тролейбусного управління Олега Коржова, за минулий рік покращилась ситуація з фінансуванням підприємства, тож з'явилась перспектива на подальшу роботу електротранспорту в місті.
Кричущим випадком, що наочно підтверджує необхідність зміни підходів до організації роботи транспорту в Чернігові є випадок, що стався з жителькою Чернігова Антоніною Вікторівною. Яка в п’ятницю 24 лютого, в прямому сенсі слова провалилась через підлогу маршрутного таксі №11, таким чином, що її нога опинилась на асфальті, хоча сама жінка перебувала в маршрутці. Антоніні Вікторівні пощастило, що маршрутка в цей час не рухалась, а перебувала на зупинці, інакше людина залишилась би без ноги або її взагалі могло затягнути під авто.
Начальник Управління транспорту і зв’язку Воронін Володимир Васильович вибачився за даний інцидент і в цілому пообіцяв враховувати побажання громадськості при організації транспортної мережі Чернігова.
В цілому учасники круглого столу озвучили багато проблемних питань транспорту та наголосили на пріоритетності роботи тролейбусів Чернігова та перегляду загальної маршрутної системи Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.