Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 23:25:57

Діяльність пасажирського автотранспорту м.Чернігова. ДОВІДКА

21.07.2015   08:23Агенцiя

Пасажирський автотранспорт обласного центру, з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями, упродовж січня–червня 2015 р. перевіз 16 млн. пасажирів, що становить 78% рівня січня-червня 2014 р.

Пасажирооборот виконано в обсязі  173,1 млн.пас.км (90,8%).

Питома вага обсягу пасажироперевезень у загальнообласному показнику становила 63%, пасажирообороту – 54,6%.

Щодня  послугами маршрутного автотранспорту міста, у середньому, користувалися 88,4 тис. пасажирів.

Частка обсягу пасажирських перевезень, виконаних автотранспортом фізичних осіб-підприємців, в загальному обсязі перевезень міста становила 37%, виконаному пасажирообороті – 33,8%.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини