Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 20:42:15

У Чернігові інвестор розпочав виконання соціальної угоди, підписаної з мешканцями вул.Савчука

16.07.2015   17:01Агенцiя

Власне кажучи, такого в Чернігові, практично, ще не було: починаючи з цього понеділка нова для міста будівельна компанія-інвестор, в рамках соціальної угоди з мешканцями будинків - розпочала ремонт під'їздів на вулиці Савчука.

Почали з 11-го будинку. Зроблять його - перейдуть до інших.

Як тоді підкреслив керівник проекту "Набережний квартал" ЗолтанПутнокі, "Ми не будемо очікувати початку будівельних робіт по "Набережному кварталу", а вже найближчим часом розпочнемо виконувати підписану угоду й ремонтувати житловий фонд".

І його слова, а таке буває доволі нечасто - не розходяться зі справою.

Також, з минулого тижня почали проводити розчистку занедбаної паркової зони - вивозять побутове сміття й розпочали необхідну для "здоров'я" зелених насаджень санітарну чистку. Обсяги якої запропонували досвідчені фахові екологи, які приїхали з Києва. Нагадаємо, що санітарна чистка і приведення паркової зони до ладу один з пунктів соціальної угоди.
За словами екологів, занедбаність парку дуже велика, багато аварійних та хворих дерев, без їх прибирання парк оздоровити не вийде. За погодженням з місцевою владою вирішили робити санітарну чистку поетапно - розбивши територію парку на сектори. Це необхідно для того, аби інвестор міг показати якісний підхід.

За словами керівника проекту "Набережний квартал" ЗолтанаПутнокі, не варто перейматися долею аварійних та хворих дерев - на їх місце зразу ж розпочнуть висаджувати нові дерева. Тим більше, що більшість дерев у цій зоні тополі, які не тільки вже перейшли межу свого безаварійного віку, а ще є алергенами. Тобто, їх пух завдає чималий клопіт багатьом чернігівцям, особливо алергікам. Тому, будуть висаджені молоді клени, дуби та дерева хвойних порід. І тоді це буде дійсно парк, а не всіма покинута й забута місцевість.

На превеликий жаль, навіть такого європейського рівня інвестора-забудовника - не всі зустрічають радо. Вже з'явилося чимало псевдо-активістів, які збурюють населення, а паралельно ведуть перемовини з представниками забудовника аби отримати від нього гроші.

Не відстають і депутати, які свого часу голосували за передачу землі. Серед них В.Лебідь, який в супроводі телекамер прибув, чи не від початку. Дивує такий підхід, бо інвестор про свої плани відкрито заявляв ще місяц тому і був відкритий вести діалог для вирішення болючих питань.

На останок. Прокуратура також зявилася. Та чи буде вона ставити перепони інвестору?

PR

Останні новини Чернігівщини

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08

Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58

З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57

З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини