Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 вересня, 09:50:18

Інтерактивний тренінг для дітей на тему енергоефективності відбувся у Чернігові

11.07.2015   13:04Агенцiя

10 липня Громадянська мережа ОПОРА організувала в дитячому таборі «Юний турист» у Чернігові інтерактивний тренінг «Енергоефективність у побуті – можливості заощадження». Активну участь у заході взяли близько 20 дітей та підлітків.

Аудиторія тренінгу була розподілена на дві команди, які в ході дискусії мали змогу обговорити плюси та мінуси доступних джерел енергії та довести свою думку опонентам.
Обговорюючи питання енергоносіїв, діти розглядали можливості використання альтернативних видів енергії та перепони на шляху до цього.

Модератор тренінгу – місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець – пояснювала усі незрозумілі аспекти цієї досить складної теми. Проте юні учасники тренінгу обговорювали і простіші питання – економії енергоресурсів, а також води у повсякденному житті.

Коментуючи результати заходу, Наталя Висіканець підкреслила актуальність подібних ініціатив. «Ми переконані, що ламати нині загальноприйняту в Україні систему, коли людям байдуже скільки ресурсів вони споживають, варто не лише підвищенням тарифів на компослуги, але і просвітницькими заходами, позитивною мотивацією. Особливо це стосується дітей – адже в такому віці й формуються звички, ставлення до проблемних питань. Тим паче – дітям насправді цікава ця тема, головне – обрати правильну форму: не нудні лекції, а інтерактивні заходи!», – переконана Наталя Висіканець.

Для того, аби й батьків ознайомити із корисними порадами щодо економії газу, води, тепла електроенергії, діти отримали буклети та інформаційні плакати від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету 09:50

18 вересня в сесійній залі міської ради відбулося засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням заступника міського голови Олександра Сивенка.

Відбулось позачергове засідання 78 сесії Ніжинської міської ради

Відбулось позачергове засідання 78 сесії Ніжинської міської ради 09:41

18 вересня під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось позачергове 78 пленарне засідання Ніжинської міської ради.

Чернігів: виконком затвердив перелік багатоквартирних будинків для проведення конкурсу з призначення управителя

Чернігів: виконком затвердив перелік багатоквартирних будинків для проведення конкурсу з призначення управителя 09:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 17 вересня затвердив перелік будинків і конкурсну документацію для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Чернігові та оголосив відповідний конкурс.

У Чернігівській ОДА обговорили питання погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат

У Чернігівській ОДА обговорили питання погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат 09:20

17 вересня заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко провів спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Допомога по тимчасовій непрацездатності в Чернігівській області зросла на 16,0%

Допомога по тимчасовій непрацездатності в Чернігівській області зросла на 16,0% 09:08

Розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності, у тому числі з ізоляцією від COVID-19, у січні - серпні 2020 року порівняно з тим же періодом минулого року збільшився на 16,0% у розрахунку на день та склав 256 гривень.