Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 21:34:46

На Чернігівщині триває підготовка до опалювального сезону 2015-2016 років

10.07.2015   09:23Агенцiя

Питання підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2015-2016 років обговорено 9 липня на черговому розширеному засіданні обласного оперативного штабу, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.

— Перебіг підготовки до опалювального періоду, на жаль, є складним. Залишається багато питань зі встановлення лічильників, обстеження та ремонту інженерних мереж. У той же час ситуацію може значно покращити надходження до області 60 мільйонів гривень компенсації з різниці в тарифах, — повідомив Леонід Сахневич.

За словами начальника управління енергетики та житлово-комунального господарства Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Андрія Яроша, до зимового періоду підготовлено 42,9% житлового фонду, 41,3% котелень та 41,6% теплових мереж.

Водопровідно-каналізаційне господарство в цілому готується до зими відповідно до планів і на даний час рівень підготовки в середньому становить 41,7% від намічених обсягів.

Важливою складовою у забезпеченні стабільного енергопостачання є розрахунки за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги. Їх обсяг перед ПАТ «Облтеплокомуненерго» сягає 97%, ПАТ «Чернігівобленерго» — 97,5%, ПАТ «Чернігівгаз» — 96,3%.

КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова» проводить ремонт та перевірку роботи котлів та турбогенераторів. Запаси вугілля на ТЕЦ складають 45 тисяч тонн. І ще близько 15 тисяч тонн буде підвезено найближчим часом. Належне функціонування компанії ускладнене значним падінням, у порівнянні з минулим роком, рівня води у річці Десна.

Представник ПАТ «Чернігівобленерго» розповів про підготовку графіків відключень електроенергії у зимовий період. Адже ліміти споживання електрики, встановлені для області Національною комісією з державного регулювання в енергетиці та комунальних послуг, менші, ніж у минулому році.

Для безперебійного постачання газу ведеться обстеження ГРП та газових мереж. Заборгованість за спожитий газ в області склала трохи більше 16 мільйонів гривень. Серед районів найбільшу суму боргу мають Носівський – 2,3 мільйони гривень, Прилуцький, Ічнянський — по 2 мільйони гривень, Козелецький — 1,1 мільйона гривень.

Послуги з постачання і транспортування газу відтепер здійснюватимуться двома різними компаніями. Постачанням газу населенню займатиметься ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ». Його директор Іван Луста розповів, що зі всіма бюджетними установами та домогосподарствами будуть укладені тристоронні угоди на споживання газу. Цей процес поступовий і передбачає розсилку необхідних документів поштою та організацію виїзних приймалень у населених пунктах.

Також про перебіг підготовки до опалювального періоду прозвітували керівники Ніжинської та Прилуцької міськрад.

На завершення засідання Леонід Сахневич закликав присудніх докласти всіх зусиль для того, щоб область була готовою до перебігу осінньо-зимового періоду 2015-2016 років.

Останні новини Чернігівщини

 Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу

Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21

Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру

Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19

З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17

Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:33

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

17 березня: цей день в Україні і світі

17 березня: цей день в Україні і світі 09:30

День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression