Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 12:47:48

Центр обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові відвідало майже 107 тисяч платників та громадян

29.05.2015   13:21Агенцiя

Центром обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові надається широкий спектр безкоштовних послуг для своїх відвідувачів.

З початку 2015 року Центр обслуговування платників відвідало майже 107 тисяч платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.

Про це повідомила начальник відділу адміністративних послуг, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації ДПІ у м. Чернігові  Марія Ребенок.

При цьому було надано 10024 адміністративні послуги. Найбільш запитуваною серед послуг  є видача  картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника. З початку року нею скористалися 3548 громадян. На другому місці  послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій - 2722. Популярністю користувалися також послуги з реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку -728, надання витягу з реєстру платників єдиного податку –769, видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету - 477  тощо.

У Центрі обслуговування платників для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення заяв, податкової звітності, актуальну інформацію з питань оподаткування.

У залі очікування забезпечено трансляцію актуальної інформації на ТV- моніторах, працює система Wi-Fi. Громадяни та суб’єкти господарювання, завітавши до  інспекції, мають змогу проконсультуватися з необхідних питань із кваліфікованими спеціалістами.  

Слід зазначити, що у Центрі функціонує відділ  реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Чернігівській області, який забезпечує на безкоштовній основі видачу та реєстрацію електронних  ключів для подання електронної звітності через мережу Інтернет.  З початку року видано  більше 3,6 тис. посилених сертифікатів електронних ключів.

 «Надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування та створення сприятливих умов для платників податків є пріоритетними завданнями у діяльності інспекції», - зазначила  Марія Ребенок.

Нагадаємо, що Центр обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові  знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, тел.: 65-28-25,15-07.

Сектор комунікацій ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові 10:16

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Перелік учасників програми 80/20 для приватного сектору Чернігова доповнений ще одним проєктом

Перелік учасників програми 80/20 для приватного сектору Чернігова доповнений ще одним проєктом 10:09

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради доповнений перелік об’єктів з облаштування інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest 09:57

У майстерності конструювання та програмування роботів змагалися більше двохсот школярів з Києва, Житомира, Черкас, Ніжина, Славутича та Гомеля. Усі вони — учасники третього міжнародного фестивалю робототехніки SiverTechFest.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:32

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини