Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 вересня, 18:16:29

Центр обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові відвідало майже 107 тисяч платників та громадян

29.05.2015   13:21Агенцiя

Центром обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові надається широкий спектр безкоштовних послуг для своїх відвідувачів.

З початку 2015 року Центр обслуговування платників відвідало майже 107 тисяч платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.

Про це повідомила начальник відділу адміністративних послуг, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації ДПІ у м. Чернігові  Марія Ребенок.

При цьому було надано 10024 адміністративні послуги. Найбільш запитуваною серед послуг  є видача  картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника. З початку року нею скористалися 3548 громадян. На другому місці  послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій - 2722. Популярністю користувалися також послуги з реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку -728, надання витягу з реєстру платників єдиного податку –769, видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету - 477  тощо.

У Центрі обслуговування платників для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення заяв, податкової звітності, актуальну інформацію з питань оподаткування.

У залі очікування забезпечено трансляцію актуальної інформації на ТV- моніторах, працює система Wi-Fi. Громадяни та суб’єкти господарювання, завітавши до  інспекції, мають змогу проконсультуватися з необхідних питань із кваліфікованими спеціалістами.  

Слід зазначити, що у Центрі функціонує відділ  реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Чернігівській області, який забезпечує на безкоштовній основі видачу та реєстрацію електронних  ключів для подання електронної звітності через мережу Інтернет.  З початку року видано  більше 3,6 тис. посилених сертифікатів електронних ключів.

 «Надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування та створення сприятливих умов для платників податків є пріоритетними завданнями у діяльності інспекції», - зазначила  Марія Ребенок.

Нагадаємо, що Центр обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові  знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, тел.: 65-28-25,15-07.

Сектор комунікацій ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців 17:57

Протягом січня-серпня 2019 року Чернігівською митницею ДФС до державного бюджету перераховано близько 3 млрд гривень.

Щоб зберегти пам’ятки Чернігівщини, маємо координувати спільні зусилля - Наталія Романова

Щоб зберегти пам’ятки Чернігівщини, маємо координувати спільні зусилля - Наталія Романова 17:43

Дев’яносто сім культових споруд на Чернігівщині є пам’ятками архітектури; 57 з них — національного значення та 40 — місцевого. Про те, як утримувати ці пам’ятки, не порушуючи їх автентичного вигляду, говорили на нараді, яку провела в.о. голови облдержадміністрації Наталія Романова.

Полісмени з 5 країн світу переймають досвід у Чернігові

Полісмени з 5 країн світу переймають досвід у Чернігові 17:37

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні зустрівся з працівникам поліції з Великобританії, Нідерландів, Естонії, Канади та Іспанії. Вони приїхали у Чернігів у рамках заходів Форуму міжнародної поліцейської асоціації, який проходить в Україні.

Як працюватиме пасажирський транспорт Чернігова на свята

Як працюватиме пасажирський транспорт Чернігова на свята 17:33

До уваги чернігівців та гостей міста! Інформація про роботу міського пасажирського транспорту на час святкування Дня міста 20 – 22 вересня ц.р.

Представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління

Представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління 17:29

Днями в рамках навчального візиту, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління місцевими фінансами у сфері освіти і медицини Корюківської громади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини