Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 червня, 09:17:17

Зайнятість працівників Чернігівської області. ДОВІДКА

20.05.2015   08:09Агенцiя

На підприємствах, в установах та організаціях області в І кварталі 2015 року було зайнято 194,9 тис. осіб.

Проти відповідного періоду минулого року кількість працюючих зменшилася на 14,2 тис.(або на 6,8%).

Кількість звільнених була більшою за кількість прийнятих на 2,4 тис.

Найвагоміше перевищення рівня вибуття над рівнем прийому зафіксовано в установах із тимчасового розміщування й організації харчування, фінансової та страхової діяльності та вбудівництві.

Переважна більшість працівників (86,3%) залишила робочі місця за власним бажанням. З причин скорочення штатів було звільнено 0,6 тис. осіб, або 4,5% вибулих.Найбільші обсяги скорочення штатів спостерігалися в державному управлінні.

Слід зазначити, що 10,7 тис. осіб(або 5,5% працюючих) з економічних причин переведено на неповний робочий день (тиждень). Ще 0,7 тис. знаходились у відпустках без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт).

Порівняно з І кварталом 2014 року кількість працівників, яких переведено на скорочений графік роботи, зменшилася майже на чверть, а тих, що знаходилися у відпустках без збереження заробітної плати, збільшилася в 1,9 раза.

Надлишок робочої сили на виробництві зумовлює тиск на ринок праці, оскільки працівники, які вимушено працюють за скороченим графіком роботи, за певних умов можуть поповнити категорію безробітних.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини