Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 21:13:51

На Чернігівщині податкову знижку отримали понад 3000 осіб

25.04.2015   09:41Агенцiя

З початку року громадянами Чернігівщини подано майже 9 тис. декларацій про майновий стан і доходи.

Загальна сума задекларованих доходів склала 364 млн. грн., визначено до сплати податку на доходи фізичних осіб – 8,8 млн. грн. Порівняно з минулим роком ці показники збільшились на 10 та 17 відсотків відповідно - про що повідомила заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб та майнових податків управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернігівській області Наталя Кузнецова.

Найбільшу кількість декларацій подано у м. Чернігові, Ніжинському, Чернігівському, Прилуцькому та Бахмацькому районах.

Найбільше громадяни задекларували доходів від успадкованого або отриманого в дарунок майна - 174,6 млн. грн., від заробітної плати - 153,2 млн. грн., від продажу нерухомого (рухомого) майна - 18,9 млн. грн.,  інші доходи - 7,9 млн. грн.

Дохід понад 1 млн. грн. на даний час задекларували 7 громадян, що на 17 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року.

З початку року правом на отримання податкової знижки скористалися понад 3 тис. осіб. Загальна сума, що підлягає поверненню із бюджету складає 3,6 млн. гривень. До речі, скористатися правом для отримання податкової знижки можна упродовж всього року, - зазначила Наталя Кузнецова.

Нагадуємо, що до закінчення кампанії декларування залишилося обмаль часу. Запрошуємо громадян до 1 травня завітати до податкових інспекцій і задекларувати свої доходи.

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.