Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 01:32:53

Незавершене будівництво в Чернігівський області на 1 січня 2015 року. ДОВІДКА

23.04.2015   07:49Агенцiя

У Чернігівській області станом на 1 січня 2015 р. налічувалося 735 будівель та інженерних споруд, що знаходилися в стадії незавершеного будівництва, повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Порівняно з попереднім обстеженням (на 1 січня 2014 р.) кількість об’єктів незавершеного будівництва збільшилась на 90 одиниць.
 
Із загальної кількості незавершених будівель та споруд більше половини (52,4%) знаходилося в стадії будівництва, на 47,6% – будівництво тимчасово припинено або законсервовано.

Найбільша їх кількість зосереджена в м.Чернігові (13,3%), у Козелецькому (16,9%), Бахмацькому (6,8%), Чернігівському (6,7%), Ічнянському (5,7%) районах.

Серед об’єктів  незавершеного будівництва налічувалося 546 будівель та 189 інженерних споруд.
У незавершеному будівництві знаходилось 111 житлових будинків загальною площею 213,4 тис.м2, 14 загальноосвітніх навчальних закладів на 4496 учнівських місць, 12 дошкільних закладів на 706 місць, 3 лікарні на 289 ліжок, 9 поліклінік на 1460 відвідувань за зміну.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини