Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 22:26:19

На Чернігівщині найбільше наповнюють бюджет промислові підприємства

10.04.2015   08:22Агенцiя

У наповненні бюджетів усіх рівнів важливий внесок кожної галузі народного господарства Чернігівської області. Найбільший внесок у першому кварталі 2015 року забезпечено від підприємств промисловості, який склав близько 34 відсотків (280,8 млн. грн.), у тому числі по доходах державного бюджету – майже 47 відсотків (196,7 млн. грн.), по доходах місцевого бюджету – понад 20 відсотків (84,1 млн. грн.).

Добувна і обробна промисловості залишаються, як і в минулих роках, домінуючими у формуванні доходів зведеного бюджету. Їх внесок становить 102,5 млн. грн. та 106,8 млн. грн. відповідно.

Підприємствами, які займаються виробництвом та розподіленням газу, води та електроенергії, до зведеного бюджету забезпечено надходження 71,5 млн. грн., їх частка становить майже 9 відсотків, до місцевого бюджету – майже 24 млн. грн., або близько 6 відсотків.

Питома вага внеску підприємств торгівлі та громадського харчування становить 12 відсотків. Платники вказаної галузі забезпечили до бюджетів усіх рівнів 100,3 млн. грн. податків та зборів, що майже в 1,5 рази або на 31,3 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року. В структурі доходів місцевого бюджету частка платників галузі склала 7 відсотків, надходження збільшились у 1,6 рази і склали 41,6 млн. грн.

Питома вага в наповненні бюджету решти галузей народного господарства менш вагома: внесок сільського господарства становить 10,5 відсотків або 87,6 млн. грн., лісового господарства - 44,5 млн. грн. або понад 5 відсотків, будівельної галузі – 3 відсотки або мобілізовано 27,1 млн. грн.

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини