Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 14:12:18

На Чернігівщині найбільше наповнюють бюджет промислові підприємства

10.04.2015   08:22Агенцiя

У наповненні бюджетів усіх рівнів важливий внесок кожної галузі народного господарства Чернігівської області. Найбільший внесок у першому кварталі 2015 року забезпечено від підприємств промисловості, який склав близько 34 відсотків (280,8 млн. грн.), у тому числі по доходах державного бюджету – майже 47 відсотків (196,7 млн. грн.), по доходах місцевого бюджету – понад 20 відсотків (84,1 млн. грн.).

Добувна і обробна промисловості залишаються, як і в минулих роках, домінуючими у формуванні доходів зведеного бюджету. Їх внесок становить 102,5 млн. грн. та 106,8 млн. грн. відповідно.

Підприємствами, які займаються виробництвом та розподіленням газу, води та електроенергії, до зведеного бюджету забезпечено надходження 71,5 млн. грн., їх частка становить майже 9 відсотків, до місцевого бюджету – майже 24 млн. грн., або близько 6 відсотків.

Питома вага внеску підприємств торгівлі та громадського харчування становить 12 відсотків. Платники вказаної галузі забезпечили до бюджетів усіх рівнів 100,3 млн. грн. податків та зборів, що майже в 1,5 рази або на 31,3 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року. В структурі доходів місцевого бюджету частка платників галузі склала 7 відсотків, надходження збільшились у 1,6 рази і склали 41,6 млн. грн.

Питома вага в наповненні бюджету решти галузей народного господарства менш вагома: внесок сільського господарства становить 10,5 відсотків або 87,6 млн. грн., лісового господарства - 44,5 млн. грн. або понад 5 відсотків, будівельної галузі – 3 відсотки або мобілізовано 27,1 млн. грн.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини