За довідками та консультаціями звертайтеся до ЦОПу
Для надання адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг у максимально зручному режимі для платників податків та громадян у ДПІ у м. Чернігові працює Центр обслуговування платників.
Фізичні особи та платники податків можуть оперативно та безкоштовно отримати довідки, витяги, бланки заяв, декларацій тощо. Так, зокрема, серед послуг, які пропонуються: реєстрація реєстраторів розрахункових операцій, видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, реєстрація книги обліку доходів та витрат, видача довідки про сплату податків та зборів тощо.
З повним переліком усіх адміністративних послуг, які надаються Державною фіскальною службою та його територіальним органами, можна ознайомитися на сайті ДФС України у рубриці «Адміністративні послуги» розділу «Діяльність».
До речі, з початку року працівниками ДПІ у м. Чернігові надано близько 7 тисяч адміністративних послуг.
Кожен відвідувач має можливість отримати необхідну інформацію від кваліфікованих фахівців інспекції. Частіше всього допомога податківців була потрібна при роз’ясненні змін податкового законодавства. Загалом з початку року надано понад 3 тисячі консультацій.
Крім того від юридичних та фізичних осіб фахівцями ДПІ у м. Чернігові було прийнято і опрацьовано майже 70 тисяч звітів та понад 25 тисяч документів вхідної кореспонденції.
Наразі триває кампанія «Декларування-2015». Громадяни можуть отримати фахову консультаційну допомогу щодо декларування доходів, порядку подання та заповнення декларації в Центрі обслуговування платників. Варто зазначити, що вся інформація щодо декларування громадянами своїх доходів є також на офіційному сайті Державної фіскальної служби України за посиланням: http://sfs.gov.ua у банері «Декларування доходів громадян 2015».
Для працюючих мешканців міста передбачена можливість подання декларації у вихідний день або у вечірні години. Роботу Центру обслуговування платників інспекції подовжено: у робочі дні – 9.00 год. до 19.00 години, у суботу – 9.00 год. до 16.00 години. Висловлюємо вдячність громадянам, які вже задекларували свої доходи, та нагадуємо, що деклараційна кампанія триває до 1 травня 2015 року.
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.