Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 18:23:39

В центрах зайнятості Чернігівщини перебуває 24,1 тис. безробітних

06.04.2015   14:34Агенцiя

У січні-березні 2015 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 24,1 тис. безробітних, що на 11,6% більше, ніж за аналогічний період 2014 року. Зокрема з початку року надано статус безробітного 7,5 тис. громадянам, а це на 2% більше, ніж торік.

За звітний період у банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 8,6 тис. вакансій від 2,6 тис. роботодавців. За сприяння служби зайнятості укомплектовано 5,7 тис. (67% від загальної кількості вільних робочих місць). Станом на 1 квітня 2015 року актуальними були 1,9 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 9 шукачів роботи.

За сприяння служби зайнятості у січні-березні 2015 року роботу отримало 3677 безробітних. З них 109 осіб працевлаштовано в результаті надання роботодавцям компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 187 - шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

Професійне навчання та перенавчання безробітних організовується з урахуванням сучасних потреб ринку праці, вимог роботодавців до якості робочої сили та проведеної профорієнтаційної роботи. Так, протягом звітного періоду набувало нових професій та підвищувало кваліфікацію 1904 безробітні (на 10% більше показника минулого року). До участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 1588 осіб, що на 20% більше минулорічного показника.

Станом на 1 квітня 2015 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 16,6 тис. безробітних громадян.

З початку дії постанови КМУ від 01.10.2014 року №509 до центрів зайнятості області в пошуках роботи звернулося 948 переселенців, з них 563 – отримали статус безробітного, решта - інформаційні та консультаційні послуги. Загалом за сприяння служби зайнятості в області роботу знайшли 165 переселенців. 57 - взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 18 - було направлено на професійне навчання.

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини