Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 08:13:12

Споживання продуктів харчування в ІII кварталі 2014 року. ДОВІДКА

24.03.2015   15:13Агенцiя

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, проведеного впродовж III кварталу 2014 р., щомісячно середньостатистична сім’я Чернігівської області витрачала на продукти харчування 1932,2 грн. в місяць (включаючи вартість продуктів, отриманих із особистого підсобного господарства, повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Частка витрат на харчування склала половину (50,1%) сукупних витрат населення області (в Україні – 52,1%). Добова  вартість харчування одного жителя області в середньому становила 32,6 грн.

Найбільше грошей домогосподарства Чернігівщини витрачали на купівлю м’яса та м’ясопродуктів – 426 грн., хліба  і  хлібопродуктів  – 272 грн., молока, сира  та  яєць – 258 грн. Значними були також витрати на овочі, включаючи картоплю – 212 грн., олію та жири (сало, масло тощо) – 208 грн.

Однією особою області в середньому за місяць спожито 21,4 кг  молока, молокопродуктів та масла, 19 яєць, 14,2 кг овочів і баштанних, 9,4 кг хліба і хлібних продуктів, 9,2 кг картоплі, 5,5 кг м’яса, м’ясопродуктів та сала, 2,8 кг фруктів, ягід, горіхів, винограду, 3,4 кг цукру (включаючи цукор, використаний на кондитерські вироби) та меду, 2 кг олії  та інших рослинних жирів, 1,6 кг риби і рибопродуктів.

Порівняно з III кварталом 2013р. збільшилось споживання молока, молокопродуктів та масла, а також цукру (включаючи цукор, використаний на кондитерські вироби) та меду. Незмінним лишилося тільки споживання м’яса, м’ясопродуктів та сала, а споживання всіх інших продуктів харчування відчутно зменшилося.

Останні новини Чернігівщини

UA: Радіо Промінь мовитиме відтепер на FM-частотах у Чернігові, а UA: Радіо Культура - в  Ніжині

UA: Радіо Промінь мовитиме відтепер на FM-частотах у Чернігові, а UA: Радіо Культура - в Ніжині 08:07

За результатом конкурсу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Суспільне радіо отримало рекордну за останні роки кількість FM-частот. Тепер UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь та UA: Радіо Культура мовитимуть ще на 87 FM-частотах.

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у "фейкових" повідомленнях про мінування 07:57

Відділом підтримання обвинувачення в суді прокуратури Чернігівської області спростовані безпідставні твердження апеляційної скарги сторони захисту щодо необхідності пом’якшення покарання особі, яка двічі завідомо неправдиво повідомляла про замінування будівель міста Чернігова.

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі 07:54

Співробітники Чернігівського відділу поліції провели низку заходів, які допомогли їм встановити, хто вчора розприскав газ у школі № 21.

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки 07:46

До Міжнародного дня сільських жінок.

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок 07:42

Те, що лягає на плечі деяких наших жінок, то з чим вони інколи віртуозно справляються, приводить багатьох представників протилежної статі в почуття глибокого здивування і поваги. Це ми, як правило, розмірковуємо про представниць населення міських районів, а що говорити про жінок, яким випало щастя проживати поза міських зручностей і широкої інфраструктури?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини