Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 21:35:07

Споживання продуктів харчування в ІII кварталі 2014 року. ДОВІДКА

24.03.2015   15:13Агенцiя

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, проведеного впродовж III кварталу 2014 р., щомісячно середньостатистична сім’я Чернігівської області витрачала на продукти харчування 1932,2 грн. в місяць (включаючи вартість продуктів, отриманих із особистого підсобного господарства, повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Частка витрат на харчування склала половину (50,1%) сукупних витрат населення області (в Україні – 52,1%). Добова  вартість харчування одного жителя області в середньому становила 32,6 грн.

Найбільше грошей домогосподарства Чернігівщини витрачали на купівлю м’яса та м’ясопродуктів – 426 грн., хліба  і  хлібопродуктів  – 272 грн., молока, сира  та  яєць – 258 грн. Значними були також витрати на овочі, включаючи картоплю – 212 грн., олію та жири (сало, масло тощо) – 208 грн.

Однією особою області в середньому за місяць спожито 21,4 кг  молока, молокопродуктів та масла, 19 яєць, 14,2 кг овочів і баштанних, 9,4 кг хліба і хлібних продуктів, 9,2 кг картоплі, 5,5 кг м’яса, м’ясопродуктів та сала, 2,8 кг фруктів, ягід, горіхів, винограду, 3,4 кг цукру (включаючи цукор, використаний на кондитерські вироби) та меду, 2 кг олії  та інших рослинних жирів, 1,6 кг риби і рибопродуктів.

Порівняно з III кварталом 2013р. збільшилось споживання молока, молокопродуктів та масла, а також цукру (включаючи цукор, використаний на кондитерські вироби) та меду. Незмінним лишилося тільки споживання м’яса, м’ясопродуктів та сала, а споживання всіх інших продуктів харчування відчутно зменшилося.

Останні новини Чернігівщини

7 неповторних парків України, які варто відвідати восени 18:03

Осінь саме та пора, коли хочеться насолодитися яскравими барвами, сонцем, що легко зігріває і природою, яка вабить золотим мотивами. В багатьох містах є чудові парки, де можна відпочити серед такої краси.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 страв з кабачків 17:52

Готовьте красивые, сытные и ароматные блюда с фаршем, грибами, овощами, рисом, сыром и творогом.

Міфи про харчування та дієти

Міфи про харчування та дієти 17:49

Диеты Аткинса, Дюкана и Монтиньяка, монодиета, интервальное голодание — о каких только методах по снижению веса и улучшению качества питания мир не слышал за последние годы. Традиционные продукты один за другим признаются вредными, а рекомендации диетологов всё больше противоречат друг другу.

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року 17:00

Тиждень буде досить спокійним, проте 22 вересня Сонце переходить у знак Терези. Це буде проявлятися у занепаді життєвих сил і в бажанні реалізуватися за чужий кошт. Водночас зростає потяг до естетичних задоволень, прагнення до пізнання мистецтва, хочеться творити і створювати красиві речі.