Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 15:22:04

Відбувся перший суботній ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції

24.03.2015   10:56

Минулої суботи у м. Чернігові, біля критого промислового ринку «Шанхай» відбувся перший суботній ярмарок, організований Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації та Чернігівською міською радою.

Цей захід розпочато в рамках виконання обласної Програми розвитку малого та середнього бізнесу на 2015-2016 роки, затвердженої розпорядженням голови Чернігівської облдержадміністрації 24.11.2014 № 682, зокрема у частині опрацювання питань виділення пільгових торгівельних місць місцевим виробникам, в тому числі виробникам сільськогосподарської продукції та продукції харчової (переробної) промисловості.

З метою підтримки власного виробника та сприяння населенню у придбанні продукції за нижчими, ніж у торгівельних мережах, цінами, місцевою владою виділено майданчик для реалізації щосуботи зазначеної продукції на безкоштовних умовах, тобто без жодних ринкових зборів.

На жаль, не багато місцевих виробників відгукнулись на прохання організаторів заходу взяти участь у ярмарку вихідного дня. Деякі сільгоспвиробники вже реалізували свою продукцію восени та взимку, деякі - не мають можливості їздити у м. Чернігів через дорожнечу пального, а деякі - просто не повірили в те, що вони вкрай потрібні мешканцям міста.

Але на цьому ярмарку відвідувачів було дуже багато. Продавцям тих підприємств, які привезли свою продукцію, не судилося відпочивати.

Не зменшувалась черга до автівки МК «Добробут» Щорського району, де реалізовувались яйця курячі за ціною 12 гривень за десяток. Користувалась попитом продукція СТОВ «Віра» Городнянського району, що торгувало мукою по ціні 8,60 гривень. А ТОВ «Нива 2008» Ріпкинського району приємно здивувало покупців помірними цінами на овочеву продукцію, наприклад по 4 гривні за 1 кг моркви.

Ціни на цю та іншу продукцію були нижчими, ніж у торгівельних мережах, але все ж вигідними для виробника. Не обділені увагою покупців були: ФГ «Мандрико», яке реалізувало ковбасні вироби, ВАТ «Бобровицький молокозавод» - молочну продукцію, ТОВ «Нива - 2008» Ріпкинського району - овочі, дослідне господарство «Маяк» Ніжинського району - насіннєвий матеріал, розплідник Городецьких - саджанці ягід.

Фермер Володимир Мандрико зазначив, що він обов’язково буде брати участь у суботніх ярмарках, так як його ковбасні вироби користувались неабияким попитом у мешканців м. Чернігова.

Заступник директора Департаменту Римма Олексенко вважає, що такі заходи необхідні, особливо в сучасних умовах постійного зростання цін. Тому, Департаментом і надалі вживатимуться заходи щодо створення взаємовигідних умов для виробників сільгосппродукції та покупців. Придбання сільськогосподарської продукції від місцевих виробників – це суттєва економія сімейного бюджету для покупця, і завжди «живі» гроші – для виробника.

Організатори заходу запрошують усіх сільгоспвиробників та виробників харчової (переробної) промисловості області до участі у ярмарках вихідного дня. Свою продукцію тут можуть реалізовувати й особисті (селянські) та фермерські господарства, сільськогосподарські та інші приватні підприємства, що вирощують або виробляють овочі, фрукти, ягоди, молочну та м’ясну продукцію, саджанці і насіннєвий матеріал, борошно та круп’яну продукцію, мед, яйця та інше.
 

Останні новини Чернігівщини

Чоловік відповідатиме перед судом за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян

Чоловік відповідатиме перед судом за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян 13:43

Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян (ч. 1 ст. 259 КК України).

Упродовж доби вогнеборці ліквідували 9 пожеж у природних екосистемах

Упродовж доби вогнеборці ліквідували 9 пожеж у природних екосистемах 13:28

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 9 пожеж, що виникли у природних екологічних системах на території Бахмацького, Бобровицького, Варвинського, Ічнянського, Прилуцького та Чернігівського районів.

Відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка

Відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка "З посмішкою про світ автомобілів" 13:05

17 жовтня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка «З посмішкою про світ автомобілів», присвяченої Дню автомобіліста.

British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі

British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі "В.А.Т.-Прилуки" 12:57

Компанія звернулася за допомогою до місцевої влади. Генеральний директор "В.А.Т.-Прилуки" Артем Скрипка заявив, що прийняті Верховною Радою поправки до законопроекту №1049 роблять виробництво сигарет нерентабельним.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:51

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.