Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 12:47:54

Аграрії області розпочали посів ярих культур

20.03.2015   13:23Агенцiя

В області розпочався посів ярих культур, повідомляє Департамент агропромислового розвитку ОДА. Першими розпочали посівну сільгосппідприємства Ніжинського району. На сьогодні до них приєднались господарства шести районів області.

Аграрії сіють ранні ярі зернові (ячмінь, овес, пшеницю і горох) та технічні культури (гірчицю білу). Також в області триває підживлення озимих зернових культур та майже по всіх районах – підготовка ґрунту.

Фахівці зазначають, що для виконання прогнозованих обсягів ярого посіву товаровиробники Чернігівщини мають достатнє матеріально-технічне забезпечення. Зокрема, аграрії придбали 90% до потреби мінеральних добрив, 92% пестицидів, в тому числі 101% протруйників. Підготовлено більше 100% до потреби насіння ярих зернових та зернобобових культур. Продовжується закупівля насіння пізніх сільгоспкультур, зокрема сої, соняшнику, кукурудзи та інших.

– Цей рік специфічний, як ніколи. Брак коштів, девальвація гривні, дорогі ресурси, а також погодні умови ставили під загрозу зриву посівну кампанію. Попри це, аграрії розпочали весняний сів. Який буде результат – спрогнозувати важко, та й мабуть не варто. Адже за будь яких умов хлібороб вийде в поле і буде робити свою звичну роботу, – наголошує директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Савченко.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові 10:16

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Перелік учасників програми 80/20 для приватного сектору Чернігова доповнений ще одним проєктом

Перелік учасників програми 80/20 для приватного сектору Чернігова доповнений ще одним проєктом 10:09

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради доповнений перелік об’єктів з облаштування інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest 09:57

У майстерності конструювання та програмування роботів змагалися більше двохсот школярів з Києва, Житомира, Черкас, Ніжина, Славутича та Гомеля. Усі вони — учасники третього міжнародного фестивалю робототехніки SiverTechFest.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:32

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини